Wie neemt de tijd voor mij?? Wie geeft deze mooie dame een kans.. Had een leuke vriend maar die vond een ander toch iets leuker :(
Ik heb een man nodig die de tijd neemt en geduldig met mij is..
Sex met sexy dame BeSure van 41 uit Stitswerd, Groningen
Niceornot (29)
★★★★☆
Wil jij samen met mij opzoek naar veel spannende dingen? Zoek een man die net zo verslaafd is aan seks als ik, kan op het moment nergens anders aan denken. Een fijne tijd in bed met een man. Een man die mij lekker kan verwennen , en anders om natuurlijk. Samen opzoek naar alles wat lekker is, trio misschien?
Mannen gezocht voor teder triootje. Vind je het lekker om met een oudere vrouw te stoeien? nee? Dan wil ik van alles doen met je!
Een trio of zelfs een groepje is gewoon heerlijk. Niet al te wild maar met liefde en beleid. Ben jij opzoek naar zoiets?
Nu eerst plezier!! Ik kan wel zeggen dat ik nu eindelijk weet wat ik wil in mijn leven, voor op dit moment dan. Na een aantal mislukte relaties ben ik erachter gekomen dat ik gewoon veel te jong daarmee ben begonnen. Ik heb nooit de tijd gebruikt om lekker uit te razen en daar ben ik nu pas mee bezig en bevalt me supergoed.
De meeste settelen zich na hun 30e maar bij mij werkt het juist andersom.
Helaas kom ik daardoor dus ook weinig vrijgezelle mannen tegen maar hoop hier een leuke te vinden!
Een vriendin en ik willen sex met jou Mijn beste vriendin en ik willen 1 keer samen seks met een man hebben. Ik heb op dit moment een vriend maar die wil ik niet met haar delen. Dat is echt tegen mijn principe, ik wil een man waar we beide niks mee hebben gehad. Nou dan is dit voor mij DE oplossing. Aangezien ik al wel een relatie heb, hou ik het liever geheim.
Vrouw in relatie zoekt een man voor een trio Vind jij het spannend om samen met mijn vriend en ik gewoon gezellig met zijn drietjes met mij als middelpunt heerlijk geile seks zonder remmingen te hebben? Mijn vriend is niet biseksueel maar wij staan voor veel open en bij de juiste klik is er veel mogelijk. Sta jij hiervoor open, en wil je het een keer meemaken? Stuur ons een bericht en we kunnen er iets leuks van maken!
Wat wil jij?? Singles, getrouwde mannen/vrouwen of stellen het maakt mij niet veel uit. Ik vind alles wel lekker eigenlijk. Geheim afspreken is spannend, met zen 2en sexen is geil, en met een single afspreken betekent nergens rekening mee hoeven houden. Dus zeg jij maar wie bent en wat je wilt!