Gratis Aanmelden

Neuken met lieve dame

LookinG-Good (33)

Ga het met een andere man doen, ben jij die man? Wil lekker met een andere man neuken, mijn vriend is niet saai maar is weinig thuis en doet het met andere vrouwen. Nu mag ik ook van mezelf..Ik squirt lekker over je heen als je wilt, laat ook over mij heen spuiten, hou van lekkere sextoys; kutballetjes, klitstimulator, penisring, touw, gagbal, enz.

Maak contact met haar
  1. Naam: LookinG-Good
  2. Leeftijd: 33 Jaar
  3. Woonplaats: Hasselt
  4. Provincie: Overijssel
  5. Land: België
  6. Geslacht: Vrouw
  7. Lengte: 170-179 cm
  8. Postuur: Slank
  9. Oogkleur: Bruin
  10. Haarkleur: Zwart
  11. Vervoer: Geen
  12. Piercings: Ja
  13. Tatouages: Nee
  14. Roken: Nee
  15. Relatie: Single
  16. Anaal: Nee
  17. Slikken: Ja
Neuken met lieve dame LookinG-Good van 33 uit Hasselt, Overijssel
Niceornot (29)
★★★★★
Wil jij samen met mij opzoek naar veel spannende dingen? Zoek een man die net zo verslaafd is aan seks als ik, kan op het moment nergens anders aan denken. Een fijne tijd in bed met een man. Een man die mij lekker kan verwennen , en anders om natuurlijk. Samen opzoek naar alles wat lekker is, trio misschien?
Neuken met lieve dame
lily90 (28)
★★★★☆
Vrouw in relatie zoekt een man voor een trio Vind jij het spannend om samen met mijn vriend en ik gewoon gezellig met zijn drietjes met mij als middelpunt heerlijk geile seks zonder remmingen te hebben? Mijn vriend is niet biseksueel maar wij staan voor veel open en bij de juiste klik is er veel mogelijk. Sta jij hiervoor open, en wil je het een keer meemaken? Stuur ons een bericht en we kunnen er iets leuks van maken!
Afspreken met sexy dame
Annenetjes (41)
★★★★★
Levenslustige weduwe zoekt man met levenservaring om van elk Vorig jaar is mijn man overleden. Heel erg heftig, maar gek genoeg gaat het leven ook gewoon door en voel ik me niet anders dan wanneer een relatie uitging en ik weer vrijgezel was. En ik ben te jong om te blijven rouwen, dat had hij ook niet gewild, dus ik sta helemaal open voor alles wat het leven mij te bieden heeft. Inclusief de liefde. Ik zoek een man die wel ook wat levenservaring heeft en weet wat er in de wereld te koop is. Ik geniet wel van elke minuut namelijk en wil geen tijd verspillen aan negatieve energie of zinloze dingen. Waarmee ik niet wil zeggen dat ik niet ook serieus ben, maar alles in balans. Verder dol op reizen en leuke avondjes uit, knus op de bank, al het burgerlijke dus. Het hoeft niet allemaal flitsend en groots te zijn, om gelukkig te worden, dat heb ik geleerd.
Sexdating met wulpse dame
datewithme (41)
★★★★★
Wil je me mee uit nemen? Super gezellig! Eindelijk neem ik de stap om eens een te gekke vent te vinden die me ziet staan en me mee uit neemt. Gewoon lekker eens wat leuks doen of een drankje samen. Ook niet verkeerd hoor. Hoe zou jij het graag willen met me?
Vrijen met wulpse dame
katekok (36)
★★★★☆
Al die lekkere plekjes, wil je ze niet ontdekken bij mij? Heerlijk glad lichaam, strak en schoon, zoek een man voor pure sex. Vol passie en overgave. Van rollenspel tot lapdance, 69-en, doggystyle en kamasutra standjes zijn favoriet bij mij. Ik ontdek graag elk lekker plekje, zeker rondom die pik van je. Ik heb een heerlijk plekje rondom mijn poesje, kom je hem zoeken?
Dating met geile dame
Birgitkus (44)
★★★★☆
Deze dame wil pijples Ik ben eigenlijk op zoek naar een man die mij kan onderwijzen op bepaalde gebieden in de seks, en dan met name op het gebied van pijpen. Klinkt misschien raar maar heb nooit geen idee of ik het goed doe!
Daten met sexy dame
Olcay
★★★★★★★★★☆
Ik zoeken man voor vertalen tekst. Is belangrijk. Turks - Vlaams. Geen geld voor betalen. Met mond en handen jou betalen. Ik woon Oostende. Help snel.
Vertaling (Klus van half uur)
Zwaantje
★★★★★★★★★☆
Ik zit met een probleem, mijn wasmachine kan het water niet meer kwijt. Ik heb geen geld voor een professional, maar misschien is hier een handige man die mij zou willen helpen?
Wasmachine repareren (Klus van half uur)
Ellemijn
★★★★★★★★★★
Welke lieve man zou zo aardig willen zijn om mijn beide fietsbanden te komen plakken of vervangen? Beloning is na afloop bij mij op de bank ;)
Fietsband plakken (Klus van 1 uur)
Reijertje
★★★★★★★★★★
Ik zoek iemand die een aantal grote meubels voor mij kan verhuizen. Wegens scheiding heb ik weinig financiële middelen over. Maar een vergoeding in bed kan ik wel geven.
Meubel transport (Klus van 3 uur)
© 2026 Mature Sexdates