Met wie kan ik experimenteren? Ik wil eens buiten mijn boekje gaan en nieuwe dingen uitproberen met jou! Ik heb veel dingen nog niet gedaan op seksgebied en ik moet het toch wel een keer gedaan hebben! Wil jij weten wat het is?
Gek maar wel lekker denk ik! Nee ik heb niet zoveel seksueele ervaring. Toch heb ik een droom die vrij moeilijk te verwezenlijken is denk ik..
Mijn vader heeft een aantal fitness toestellen staan in de garage. Ik denk dat ze fantastisch gebruikt kunnen worden voor andere doeleinden als jij begrijpt wat ik bedoel. Ik zorg dat mijn ouders er zeker niet zijn.. kom jij dan even kijken?
Aandacht is leuk! in vind aandacht krijgen gewoon erg leuk en lijkt me ook chill om ook echt een leuke jongen tegenkomen. en duh tuurlijk weet ik wel waar alles hier om gaat enzo maarre....is toch goed;-)
Spontaan een natte poes Waarom weet ik echt niet, maar ik val altijd weer op de foute mannen.
Lekker stoer, sportschool figuurtje en het liefst nog in het bezit van een motor.
Ik heb mezelf al meerdere malen voorgenomen dit niet meer te doen, maar ik kan het gewoon niet laten.
Mijn hele lichaam reageert daarop, dan heb ik spontaan een natte poes.
En nu eens kijken of er hier nog foute mannen te vinden zijn.
Hopelijk kom jij niet snel! Verdomme gewoon keihard gedumpt door mijn vriendje:(
Geen zin meer in een jong binkie.
Ik dacht eigenlijk aan een oudere man.
Iemand met ervaring zodat het allemaal niet binnen 10 min klaar is.
Maak het makkelijk voor mij Pfff, Zoveel mannen waar ik uit kan kiezen! Dat word piece of cake dacht ik maar het word toch moeilijker dan ik dacht. Met behulp van een open en eerlijke man zou mijn keuzes vast wat makkelijker worden.