Ik wil resultaat! Woorden woorden en nog eens woorden, waar blijven de daden? Sommige mannen vullen echt geen gaatjes. Dit is de laatste keer dat ik me inschrijf en als het hier niet lukt, ben ik ook klaar met internet daten!
Zin in een vriendschap met een beetje meer? Ben jij een leuke spontane man die wel open staat voor een vriendschap met een beetje meer? Misschien zo samen eerst een leuke tijd er van te gaan maken en dan wel te zien waar het schip strand?
Wie kan mij laten spuiten als een fontein? Ik zoek iemand met ervaring die het mij samen wilt op doen, ik heb jaren lang met een dezelfde persoon seks gehad en ik weet dat er andere technieken zijn om heerlijk te kunnen spuiten. Kom jij het mij leren?
Oud eruit, nieuw er in! Weg ermee, weg met mijn ouwe leventje. Nooit gedacht dat ik dat zou zeggen maar het is wel zo. Jaren heb ik mezelf weggecijferd en nu kan ik gerust zeggen, JA, ik ga ervoor.
Wie kan mij tot een hoogtepunt neuken? Ik ben niet op zoek naar de liefde van mijn leven, ik zoek dan eerder de beste bedpartner in mijn leven. Het draait alleen maar om seks, zoals mijn tong om jouw eikel zal draaien wanneer ik hem in mijn mondje heb. ;)
hoe ver ga jij? Ik ben wel iemand die gelijk all the way gaat als ik je lekker vind. En ja natuurlijk heb ik dan meteen de naam maar lekker belangrijk zeg ik leef maar 1x
xxx