Geen spijt!! Ooit een vrouw uit Groningen gehad? Zo nee, dan moet je dat toch eens proberen. Ik weet niet of het verschil is mat iemand uit een andere stad hoor hihi, maar ik weet wel dat je er geen spijt van zou krijgen.
Dating met hete gilf Laarsevrouwtje van 50 uit Groningen, Groningen
fulloflove (61)
★★★★☆
Niet te extreem.. Ik geef het toe….. ik ben nog een beetje ouderwets. Ik houd van gewone sex. Voor mij geen anale sex en sm,geen extreme dingen. Piercings en tatoos zijn ook niet mijn ding. Misschien niet meer van deze tijd, maar zo ben ik nou eenmaal. En ik denk dat er best nog wel wat heren van mijn leeftijd zijn die er hetzelfde over denken. Die mogen reageren, graag zelfs!
Iemand die een eigen hoer wilt hebben! Jij wilt me, je pakt me als ik thuis ben, jij vind het geil als ik er als een hoer bij loop en alle dingen die je in films ziet met je doe!
Ik ben Maaike en ik zoek mannen die net zo veel zin hebben a Ik woon een beetje afgelegen en ik heb ontzettend veel zin! Heb jij ook zin? Kom dan snel naar me toe! Ik heb mijn kutje al heerlijk kaal geschoren..
Ik ben weer terug.. Nog niet zo lang terug in NL, ik ben namelijk jarenlang reisleidster geweest bij de OAD en heb veel in Spanje en omstreken gewoond.
Eigenlijk was dat voor mij een super leuke baan aangezien ik altijd als vrijgezel door het leven ben gegaan. En nog steeds hoor;)
Helaas ben ik met een mooie regeling uitgekocht en daardoor toch maar weer terug naar NL. Alleen als je jaren weg bent geweest dan heb je niet zoveel mensen meer om je heen.
En aangezien ik gewend ben om altijd mensen om me heen te hebben, valt dat toch zwaar tegen als je ze niet voor het uitzoeken hebt.
Dan maar op een andere manier opzoek, wel lekker makkelijk met mijn Ipad op de bank.
Ik zoek een seksverslaafde man. Een seksverslaafde man met veel seksuele energie, een groot uithoudingsvermogen en een levendige fantasie. Ik probeer ook graag nieuwe dingen uit zoals standjes of plaatsjes, als jij daar dan ook voor te vinden bent, zou dat super zijn. Geen pijnlijke toestanden, het moet nog wel genieten zijn.
pas op voor mijn poesje.. Lady on the streets, freak in the sheets.. dat is het wel denk ik hahaha.. mooie lingerie mag ook niet ontbreken. We maken er een top nacht van.. stuur maar wat leuks.. en waar.. XXx M