Ik wil iemand die me iets kan leren wat ze op school niet ku Een man die iets leuks voor me zal doen, die me kan geven wat ik zoek. We kunnen eerst een lekker hapje doen. Of elkaar beter leren kennen.
Dating met lieve moeder Emma__X van 23 uit Heemskerk, Noord-Holland
Martiama (29)
★★★★☆
Ook zo seks verslaafd? Ik zou wel over mezelf kunnen zeggen dat ik behoorlijk verslaafd aan seks ben en doe het het liefste elke dag. Ben jij net zo gek op seks en zoek je een meid die jou elke week verwend of wel meerdere keren? Dan kunnen wij zeker iets voor elkaar betekenen! Ik zoek geen one night stand ofzo en geen vieze dingen, alleen maar lekkere geile seks!
Wil jij een heerlijk van top tot teen massage? Met SPOED: Ben ik op zoek naar iemand waarbij ik een heerlijke erotische massage mag weggeven met alles er op en eraan. Wat kan je verwachten? Een body tot body massage, een heerlijke pijpbeurt en als je lief bent???
Warmbloedige vrijgezel zoekt passionele man met sterk karakt Een warmbloedige, passionele en verzorgde man. Krachtige uitstraling, sterk karakter maar toch respectvol met me om gaan. Niet zoekende naar een vaste relatie, wel een vriendschap met voordelen.
Ik ruik nu al het bos!! Of is het mijn hete kutje?? Het word weer beter weer, de vogels fluiten het bos word groen, dus het word weer tijd voor buiten sex. Ben je het met me eens dan hoor ik graag een heet voorstel..
Ik zoek iemand, en snel! Na een half jaar gewacht te hebben met seks voor een jongen die niet zeker wist of hij met mij verder wilde, weet ik nu pas dat het niks word. Dus ik sta wel een soort van op springen. Dus ik zoek een leuke snelle seksdate.