Niemand wil toch alleen blijven. Ben je alleen en wil je samen dingen doen? Ik ben zo klaar om zoiets moois op te bouwen. Hopelijk denk je er hetzelfde over net als mij, dezelfde gedachten zouden zo geweldig zijn.
Afspreken met wulpse oma GraceT van 53 uit Zwartewaterland, Oost-Vlaanderen
KittyKrystal (37)
★★★★★
Zin om mij lekker te verwennen? Een man die echt van verwennen houd voor de rollen om gedraaid worden. Gewoon heerlijk de tijd voor mij neemt om mij van top tot teen te verwennen, elk plekje van mij lichaam een verwenbeurt te geven zodat ik jou daarna lekker onder handen kan nemen!
Oud eruit, nieuw er in! Weg ermee, weg met mijn ouwe leventje. Nooit gedacht dat ik dat zou zeggen maar het is wel zo. Jaren heb ik mezelf weggecijferd en nu kan ik gerust zeggen, JA, ik ga ervoor.
Doe maar een foto.. Ik ben een beetje voorzichtig geworden met daten door een aantal teleurstellingen in het verleden. Ik moet iemand wel kunnen vertrouwen en weten wat hij wil. Als we eerst via de mail van gedachten wisselen, dan komt het helemaal goed wat mij betreft. Doe er ook maar een fotootje bij !
Veel kanten kunnen we op! 10 jaar hou ik het al uit met dezelfde vent. Ik kan het niet meer. Ik moet seks met een ander. Ik hoop hier een vent te vinden die mij aantrekkelijk vind en iets ziet in een discreet eenmalige iets. Ik zeg eenmalig omdat ik gewoon niet op de feiten vooruit wil lopen en een eenmalige date mij ook perfect lijkt. Ik ben hier dus niet om een vervanger te vinden voor mijn man. Ik ben voor heel veel dingen in op het seksuele gebied. Hetgeen waarmee je bij mij niet aan hoeft te komen is P&P. Verder kan je met mij heel veel kanten op.
Een geile man die mij als sletje behandelt! Je houdt het graag wat ruwer maar je doet me niet onwijs veel pijn. We kunnen wel bespreken wat ik wel en niet lekker vind en dat vind jij best goed. het laatste wat jij wilt is mij afschrikken.
Ik wil jou heel stiekem.. Het is toch niet raar dat ik eens een keertje vreemd wil gaan. Ik zie op mijn werk op de sportschool zoveel heerlijke lichamen voorbij komen, dat ik constant met de kriebels in mijn lijf loop. Met die mannen kan en wil ik niet wat beginnen, dat valt teveel op. Het moet wel heel discreet gaan, want ik ben getrouwd.