Het leven is 1 groot feest.. Lang leve de lol is wat ik je brom.. Geen gedoe.. geen relatie voor de vastigheid maar wel sex en veel ook! Wie doet er mee? Ik lig klaar!
Ik heb het te weinig.. Ik wordt in de kroeg onzeker terwijl ik best aanspraak heb. Ik ben altijd bang, als het moment daar is, dat ik je teleurstel, waardoor ik afhaak. Mocht je nog interesse hebben, stuur me dan een berichtje. Ik zoek gewoon een leuke vent en zeker ook voor de sex, want daar komt veel te weing van.
Zie jij in mij wel een lekkere vrouw? Ben dan wel getrouwd, maar dat is zeker geen garantie voor veel seks heb ik ondervonden. Het is net alsof mijn man me totaal niet meer ziet staan.Ga jij mij helpen daar heel snel verandering in te brengen? Ik ben toch nog veel te jong om maar als een houten plank in bed te gaan liggen, zonder lekker te genieten?
Wie red mij uit dit saaie gedoe?? Het is belangrijk dat je plezier heb in het leven en ik kom best een beetje plezier tekort als ik het zo mag zeggen. Het is de laatste tijd best wel saai in mijn relatie en is er dan niemand hier die hier met de zelfde issue zit? Geen man met wie ik het leed en een lekkere sex beurt kan delen? Help! Laat wat van je horen!
Wil jij?? Vriendje gedumd was er serieus klaar mee.
Ok misschien komt het ook wel omdat het zo onwijs simpel is om iets lekkers te scoren. Vanuit mijn bedje :-)
Ik denk dat wij wel passen bij elkaar. Hi lieve mannen, Ik ben Marjólein 28 jarige brunette. Klein en stout en heb Weinig tot geen grenzen!! Zullen wij kijken of het klikt tussen ons? Stuur jij een bericht?