Een man alleen voor de sex. Iemand die alleen maar sex wil en geen verdere verplichtingen. Je loost je zaad en gaat weer. Als wij een goede klik hebben mag je vaker langskomen, als je mij maar niet claimt.
Doe jij mee met een trio? Wat mij super geil lijkt is een trio en mijn vriend staat daar ook achter. Eerst gaan jullie kijken hoe ik mij klaar vinger en als ik druip van genot mogen jullie met mij spelen. Geil, nat en bloedheet zal de rode draad zijn door ons geile spel.
Seks, zo geil, zo vaak, dat wil ik! Jij zoekt geen dame, jij wilt een wijf in je bed hebben liggen, gillend en kreunend, een kutje dat spuit als het klaar komt, een wijf wat zich gedraagt als een slet, waar je mee neuken mag waar je ook bent of wanneer je maar zin hebt!
Vurige vrouw zoekt heftige sex Als jij net zo funky bent als ik dan komt het wel goed hihi. Tja ik zoek geen saaie man maar eentje die van heftige vurige sex houdt. En dan ook nog eens nieuwe dingen durft te proberen. Puur geiligheid met een wulpse dame, wat wil je nog meer?
Weet jij wel het verschil? Seks wordt altijd zo overschat vind ik. Alsof het het belangrijkste ding is dat er bestaat.
Tuurlijk is het lekker. Ik doe het graag, maar dan bedoel ik echt vrijen.
Dus geen geramptetamp.
Ik ben benieuwd of hier een man tussenzit die begrijpt wat ik bedoel.
En vooral het verschil weet tussen porno en vrijen.