Twee hete dames, willen een trio Wij zijn 2 gezellige en leuke meiden, die graag met elkaar spelen. Nu leek het ons wel een keer lekker, om een trio te doen. ;-) Het liefste wel een man. Lekker te keer gaan met zijn drieën!
Naaien met wulpse dame KarenenDenise van 32 uit s-Heerenbroek, Overijssel
Lillyyy (30)
★★★★★
Laat jij mij die lekkere stevige lul weer eens voelen? Ik zoek een jongen/man die mij eens lekker wilt verwennen en weer eens laat voelen wat een lekkere stevige lul is. Mag voor één keer, maar mag ook vaker!
Je benadert mij met respect en ziet mij voor vol aan.
Verder moet je hygiënisch natuurlijk goed verzorgt zijn en enige uitstraling is welkom. Denk jij jouw profiel wel aan te vullen op wat ik net een beetje heb beschreven? Laat dan iets van je horen.
Spuit jij mij onder? Ik gedraag me graag sletterig en met veel gekreun en gekronkel kom ik graag klaar. Ik pijp je graag diep met veel slijm tot je mijn gezichtje onder spuit. Geef jij mij je harde lul?
Neuk me hard, ik wil je voelen in mijn natte kut! Neuk me hard en laat me er wat van voelen! Ik vind het zo lekker om daar wat mee te doen. Ik wil dat je die stijve diep in me steekt en doet wat je goed kan, tekeer gaan op een natte kut.
Geen moeilijk gedoe Ook af en toe lekker wil seksen. Meer hoeft dat niet te zijn. Daarna gewoon lekker je eigen weg weer gaan. Wel met wederzijds respect natuurlijk he. Heb geen zin in moeilijk gedoe of lange verhalen
Op zoek naar wat actie met een man. Het is niet zo dat ik geen ervaring heb met mannen, of alleen bezig ben met vrouwen hahaha. Maar de laatste paar dates die ik heb gehad bestond alleen uit een bloemetje en een kopje koffie. Tja, dan sta je al sneller droog dan de bloemen die ik kreeg. Dan even hier een gokje wagen om eens wat actie te mogen ervaren.
Laten we samen alle remmen los laten! Ik heb graag de touwtjes in handen, ik bepaal graag wat er wel en niet gebeurt. Ik haal wel graag het onderste uit de kan en laat me helemaal gaan. Alle remmen los en en flink tegen aan gaan. Ik verwacht dat ook wel van mijn sekspartner. Met een dooie vis seksen is ook maar niks :(