Ben jij die man die ik zoek? Ben jij die man die ik zoek? Lief, leuk maar vooral attent. Hou je ook van lekker uitgaan, reizen en lekker eten? Ik moet zeggen dat ik het wel fijn zou vinden als je een niet roker bent.
Naaien met lekkere dame V-Eer van 43 uit Alkmaar, Noord-Holland
Afstandsrelaty (34)
★★★★☆
Zijn er hier ook stoute mannen aanwezig?
Ik heb een super leuke vriend, alleen woont hij ver weg..
Erg jammer want ik ben wel echt gek op hem.
1 voordeel heeft het wel, ik kan doen en laten wat ik wil :-)
En aangezien ik geen zin heb om elke keer weer weken zonder seks te zitten heb ik me hier aangemeld.
Een nieuw liefdesleven met een man Ik sta open voor een nieuwe relatie. Ik verberg me niet langer! Jij zult mij weer normaal laten voelen. Je bent een eerlijke en oprechte man. Je bent toegewijd en hebt doelen in je leven. Je wilt samen wonen en een mooie toekomst bouwen!
Ik heb zo een zin en ben zo geil!! Hey heb jij vandaag zin in een lekkere neukbeurt ? ik ontvang tot een uurtje of 2 s,nachts kom jij lekker met mij samen genieten ik ben erg geil en heb heel veel zin vandaag jij ook! Ben echt toe aan een goede beurt!!
Een leuk seksmaatje Je zoekt net als ik naar dat tikkeltje meer en dat is toch wel meer dan een beetje knuffelen en spelen. Jij hebt ook nood aan een potje seks en je hebt genoeg fantasie om er een onvergetelijke nacht van te maken.
Wij gaan voor seks, ik ga los op je! Wij gaan voor goede seks en als het aan mij ligt dan beginnen we er meteen voor. Ik ben wel iemand die houd van complete seks en oraal is een must dus. Denk jij me wel aan te kunnen want dat zou me wel goed doen.
Ik heb tijd voor je hoor! Als je gepijpt wil worden kan je altijd bij mij komen, ik vind het heerlijk om je lul in mijn mond te nemen. alles wat je hoeft te doen is mij even mailen.