Stijlvol uit en sletterig eindigend Hapje/drankje, elkaar uitdagen, vervolgens zakken we af naar jou thuis of en hotel waar we als beesten tekeer gaan. Klinkt dat als een geweldig avondje uit?
Sexdating met wulpse bejaarde IntiemDate van 59 uit Castenray, Limburg
pxllido (31)
★★★★☆
Ik ben geïnteresseerd om iemand te ontmoeten die volwassen Mijn ideale man is lief, eerlijk en trouw aan zijn meisje. Iemand die klaar is om een ??serieuze relatie te hebben en verantwoordelijk genoeg om verantwoordelijkheden te nemen. Ik hou van een volwassen man die volwassen genoeg is om zijn beslissing te nemen en op zoek is naar een serieuze relatie.
Het beest in mij los maken en daarna temmen. Door mijn vriendje zegt vaak tegen mij dat ik onveradigdbaar ben, dat klopt ook best wel een heel klein beetje veel. Na de eerste keer klaar komen, dan kom ik pas los. Jij bent die no nonsens man die dat aan kan en het beest in mij eerst los maakt en daarna gaat temmen.
Ik wil nieuwe en leuke mensen ontmoeten! Ik ben gewoon een leuk persoon dus ik heb dezelfde mensen als ik nodig. Het voordeel om op elkaar te lijken dat het geweldige is. Een man die ook graag nieuwe mensen ontmoet.
Goed gezelschap. Je zoekt een leuke vrouw voor goed gezelschap.
Je bent net als ik wel een reislustig type, maar je kan ook erg genieten van een avondje naar de bioscoop of ergens een hapje te eten.
Je bent geen opschepperig type, een rustig iemand spreekt mij wel aan.
iemand die heel spannend is en weet wat hij graag in bed wil Je bent een man die weet wat je graag wilt. Je weet wat je lekker vind en je bent niet egocentrisch in bed.
Op zoek naar man die seks met mij wilt. Ik zal het even zeggen in het kort.
Waar ik naar op zoek ben is een lekkere man die seks met mij wilt hebben. De mannen van mijn afkomst hebben allemaal heel kleintjes en ik wil natuurlijk wel voelen wat er allemaal aan de hand is.
Dus wat wil ik? Jouw lul in mijn nauwe kutje voelen. Verder niets, dus ook geen verkering. Ben jij die man? Laat het dan horen.