Ben jij een beetje ritmisch aangelegd? Een beetje ritmisch aangelegd en weet het ritme van muziek over te brengen in de seks ben benieuwd naar jullie reacties en of jullie de daad bij het woord durven te voegen.
Dating met single moeder Dottiee96 van 21 uit Halen, Vlaams-Limburg
Nedien (33)
★★★★☆
Druk jij hem er rusting in? Ik weet niet of ik helemaal klaar ervoor ben maar als jij de tijd voor mij kan nemen gaat het zeker lukken. Anaal heb ik het over, ik vinger mijzelf er graag maar een lul erin is nog even wennen denk ik.
Stel jij mij tevreden? Hier een oproep aan mannen die echt van sex houden. ik ben er gek op en als ik eenmaal bezig ben stop ik niet snel. Als jij het denkt aan te kunnen dan hoor ik dat graag!
Ga jij via de achterdeur naar binnen? Welk gaatje zou jij het liefste vullen? Mijn kutje of Kontje. Mannen roepen wel dat ze anaal geil vinden, maar als het puntje bij paaltje komt, wordt mijn kutje gevuld en mijn kont blijft leeg achter. Ga jij hem nu eens flink vullen?
Worden wij perfecte seksmaatjes van elkaar? Voor jou bestaat er niet iets als "perfecte maten". Wat mij betreft hoef jij die ook niet te hebben. Als we maar perfecte seksmaatjes worden. Elkaar lichamelijk en seksueel aanvoelen zonder dat er al te veel woorden gezegd moeten worden. Genieten van elkaar, onszelf verliezen in het liefdesspel en zweven van genot tot we niet meer kunnen.
Een soort man die hetzelfde is als ik Een man die ook andere mensen weten te waarderen. De mensen zullen blij zijn als we eenmaal samen gaan. Een man die ook vriendelijk is voor anderen!
Vrouw houdt van mannen met ambitie Ben je het zat om steeds opnieuw te daten en er niets leuks uit voortkomt. Ben je klaar om een serieuze relatie op te bouwen? Dat is precies wat ik wil op dit moment in mijn leven. Ik hou van mannen met humor en ambitie :)