Een leuke date! En jou hoop ik dan ook hier te vinden. Een leuke, lieve maar vooral vrijgezelle man. Die lekker fris in het leven staat, houd van een grapje, samen lol maken, en dingen ondernemen.
Naaien met sexy dame RealGirl van 33 uit Westbroek, Utrecht
Jezzica (30)
★★★★☆
Kan jij dit waarmaken? Volgens een vriendin van mij heeft ze al een paar keer seks gehad met iemand via internet.
Of ze overdrijft of ze heeft gelijk, ik was er niet bij tenslotte. Ik hoop op t laatste natuurlijk...
Weet jij wat je wilt? Ik wel! Je bent geil en je wilt wat. Nou ik weet precies wat ik wil dus dat zit helemaal goed. Ik ga ervan uit dat jij ook precies weet wat je wilt? Als we dat nu eens op elkaar afstemmen dan gaan wij toch heerlijk samen geile dingen doen!
Schatje Zin om eens lekker van bil te gaan met een mooie slanke dame? Ik weet jouw lekkerste plekjes te vinden en je zult dingen ervaren die je nog nooit eerder voelde. Nieuwsgierig geworden?
Gaan we samen kijken waar we terecht kunnen komen? Wat kan ik vertellen over jou... Je bent denk ik een leuke man die het kan waarderen dat ik hard werk voor mijn geld. Je vind het geen probleem om eens met mij een gezellig dagje weg te gaan. Vind je het misschien ook leuk om een cinema te bezoeken?
Volledige medewerking betekent dat jij het hele plaatje mag Hoe zou jij het vinden om door mij verleid te worden. Ik kan het geven aan jou door middel van een lapdance en een lekkere face sitting. Kan ik er vanuit gaan dat jij je volledige medewerking aan mijn poes verleent?
Trap jij af en toe even op mijn rem? Ok, je moet ook niet te veel die rem indrukken want niets is zo fijn als je leven spontaan te leven toch? Saai moet het absoluut niet worden, daar heb ik een broertje dood aan. Dus eigenlijk moet je toch net als ik wel lekker spontaan en onbesuisd zijn en af en toe remmen we elkaar dan wel een beetje af.