Zullen we het vies maken? Ik maak er graag een bende van als wij bezig zijn. De lakens kunnen zeker in de was, die worden vast heel vies. Maar de wasmachine is geduldig toch? Ik niet! Ik wil sex nu!
Iemand die eerlijk en oprecht is. Ik ontmoet graag een man die heel eerlijk tegen vrouwen is. Ik ben zo klaar met mannen die graag liegen en vals spelen. Ik wil ware liefde.
verbindingen Ik voel graag kracht, geduld en zekerheid in een relatie. Ik vind het leuk om me verbonden te voelen zoals het hoort.
Je bent een nuchtere, zorgzame en eerlijke man. Je bent toegewijd en denkt na over je doelen.
Speeltjes, een zweepje en seks? Heet zijn en zin in seks met mij hebben. Niet zomaar seks, maar van speeltjes, vastbinden, een geil zweepje en vooral oog hebben voor mijn lekkere kont want hoe lekker is het als jij die masseert en je pik er in steekt? Dat dacht ik ook ;)
Heb je zin in een etentje? Een tikkeltje verlegen ben ik wel en of dat de reden is dat ik nog nooit echt een lange relatie heb gehad? Ik weet het niet. Maar weet wel dat ik daar wat aan wil doen en daar ook niet te lang op wil wachten. Zullen we die kans dan maar pakken samen en beginnen met een etentje.
Ik zoek een baasje... Dominante kerel, echte stoere vent die niet bang is zijn slaaf op haar plaats te zetten, om haar duidelijk te maken wie de baas is en wie luisteren moet, over meester me en ik geef me helemaal aan jou!