Naaien met mooie dame jezzie van 27 uit Schaarbeek, Brussel
Bernice__X1 (36)
★★★★★
Ik wil de schade inhalen wat ik heb gemist van seks. Wil jij deze vrouw die veel tekort is gekomen eens een goede beurt geven. Ik wil dat je mij echt intens gaat laten genieten zoals een vrouw hoort te genieten. Ik heb een goed lichaam met heerlijke borsten die je lekker mag verwennen.
Kom je mij gezelschap houden? Ik wil ook eens vast gehouden worden door een man.
Of als ik thuis kom, en er is gewoon iemand waar je even tegen kan kletsen.
Ik ben het alleen zijn ontzettend beu.
Ik zoek een baasje... Dominante kerel, echte stoere vent die niet bang is zijn slaaf op haar plaats te zetten, om haar duidelijk te maken wie de baas is en wie luisteren moet, over meester me en ik geef me helemaal aan jou!
Zien, horen en voelen! Gelukkig ben jij ook meer een man van daden en het echte leven en ben je het met me eens dat we hier echt niet langer gaan blijven dan nodig want ook jij vind dat je meer te weten komt als je kan zien en horen!
Vrolijke vrouw zoekt lieve man Ik zoek een lieve man met een goed gevoel voor humor die samen met mij wil genieten van het leven. Liefst iemand die zichzelf goed verzorgt en er goed uitziet.
Zoekt iemand zonder verwachtingen. Waarom is het leuk hebben samen en zien wat er komt niet voldoende? Veel mensen zijn meteen uit op iets, terwijl ik liever zie wat het brengt. Ik hoop dan ook iemand te vinden die precies hetzelfde heeft. Geen verwachtingen maar gewoon zien hoe het loopt.