Stap je met mij onder de douche? Heb jij wel eens geprobeerd hoe het is om af te trekken onder de douche? Vast wel toch? Ik vind het heerlijk en zoek dan ook een man die daar ook geen genoeg van kan krijgen.
Naaien met lieve dame CoraAnn van 31 uit Assen, Drenthe
OranjeMeisje (30)
★★★★★
Feesten Ik zoek een ondeugende man die wel zin heeft om mij met Koningsdag lekker te verwennen, mijn vriend die gaat lekker feesten met zijn vrienden, dan mag ik toch ook wel een feestje bouwen? En als het dan een stout feestje is dat blijft tussen ons toch;)
Ik ben op zoek naar een leuke contactpersoon. Ik zoek iemand die net zoals ik wel van uitstapjes houdt, iemand die niet liever thuis zit maar er echt op uit gaat. Voor mij is gezelligheid erg belangrijk om een leuke klik met elkaar op te bouwen.
Een leuke man. Oké ik ben al wat ouder en heb al een half leven erop zitten, maar ik ben nog lang niet op het eind van mijn leven. Via deze weg wil ik een nieuwe stap gaan maken in mijn leven en wil ik niet langer alleen door het leven gaan. Een fijne partner met wie ik alles kan delen dat zou ideaal zijn.
Laten we leuke dingen voor elkaar doen. Ik denk dat dit het begin zal zijn van iets geweldigs en nieuws voor ons. Ik ben bereid om je alle dingen te geven die je van me wilt. Ik beloof je dat we goed voor elkaar zullen zijn.
Afspreken? Heb jij een stevige en dikke piemel?
Heeft die zin in een lekker nat poesje?
Mijn poesje wacht op jou lekkere piemel.
Zullen we afspreken? Geheimpje van ons samen :)