Man gezocht die niet egoistisch is. Jij bent de man die ik zoek. Je bent spannend, ondeugend, hier en daar misschien toch een beetje verlegen. Ik zoek een man die lief in bed is en die niet eerst aan zichzelf denkt.
Daten met lieve gilf xIvyLovex van 46 uit De Rips, Noord-Brabant
xWhiteTigerx (37)
★★★★☆
Ben jij burgerlijk? Al die bekrompen mensen om me heen…..pffff….ik baal ervan !! Ik ben niet zo’n burgertrutje als de meeste vrouwen in mijn omgeving. En dan heb ik het nog geen eens over de mannen……Ik zoek spanning en avontuur.
Ben jij net zo ruimdenkend en voel je je niet beperkt door wat wel en niet “hoort� Dan moeten we eens afspreken voor een erotische ontmoeting!!
Vind jij het geil om een getrouwde vrouw te neuken? Je hebt toch van die heerlijke geile mannen die er gewoon op kicken om een getrouwde vrouw te neuken, tja daar ben ik dus naar op zoek! Gewoon een lekker compleet avondje vol seks, geile speeltjes, spanning en stoute plekken waar jij mij op alle manier neemt.
Ik heb extra vlees voor jou, heb je trek in mij? Een ondeugende man die met mij durft vreemd te gaan, mij kan laten genieten, de spanning kan op voeren en wel van een beetje extra vlees van achteren houd;)
Je moet goed kunnen likken want daar kom ik het lekkerst van klaar, en je moet een goede uithoudingsvermogen hebben want van vluggertjes hou ik niet!
I am looking for a man that can pleasure me! It has been a long time that I have been pleasured by a man, therefor I will only look for one who will go out on a sexdate. I am not seeking for a relationship! Please leave a message if you are interested. Bye!
Geile hete lange seks! Als ik dan geen man voor een relatie kan vinden dan maar lekker voor de seks want dat begin ik nu wel heel erg te missen. Voor mij geen vluggertje, geen one night stand maar wel hele middagen/avonden geile seks, lekker vaak klaarkomen samen, ik ben gek op pijpen en zaad en word graag lang en heet gelikt tot spuitends aan toe. Geil? Je laat me toch niet nog langer zonder zitten?
Is de man die ik zoek hier? Getatoeëerde man, groter dan ik en die zo lekker ruikt en natuurlijk die opkomt voor mijn kinderen als een liefhebbende en meest zorgzame vader. ik zou graag meer willen weten over verschillende jongens die er zijn.