Steek je er een beetje hetzelfde in? Stoer maar ook lief, zachtaardig maar geen watje, humor maar nooit ten koste van.....dat is wat ik in een man zoek. En ik zoek liever wat langer dan met minder genoegen te nemen ;-)
Vrijen met hete dame Liefke1986 van 31 uit Halsteren, Noord-Brabant
Druifje21981 (36)
★★★★★
Ik zoek een lieve man die vol respect is in een relatie. Kinderen kan ik jou niet geven, maar liefde heb ik genoeg in mij. Heb je zelf al kinderen dan zal ik daar niet negatief tegenover staan. Je bent ook toe aan een fijne relatie waarin respect voor elkaar wel de boventoon voert.
Rollenspellen ook jouw ding? Maak me maar gek! Durf jij het aan om met mij fijne rollenspellen te spelen? Ik vind het een must. Ik ben dominant en je zult dus altijd de onderdaan moeten spelen. Durf je dat aan met mij?
Een soort man die hetzelfde is als ik Een man die ook andere mensen weten te waarderen. De mensen zullen blij zijn als we eenmaal samen gaan. Een man die ook vriendelijk is voor anderen!
Lekker kontje zoekt geile pik Anaal! Meer wil ik er niet over kwijt. Als het je niets lijkt, dan zoek ik verder. Maar dan wil ik je wel zeggen dat je heel wat geils misloopt dan!
Ik denk dat wij hele geile ideeën met ons twee zullen heb Als eerste zou ik heel graag van jou willen horen wat voor geile ideeën jij hebt, en dan zal ik die van mij ernaast gaan leggen en dan kijken wij samen hoe het uit zal pakken.
Deze dame wil lekker gelikt worden door een geile beer. Wil jij net als ik gewoon lekker neuken dan ben je bij mij goed. Ik ben Isis, en ik ben op zoek naar een geile beer die mij met mijn kutje op zijn mondje laat zitten zodat ik heerlijk kan klaarkomen!