Steek je er een beetje hetzelfde in? Stoer maar ook lief, zachtaardig maar geen watje, humor maar nooit ten koste van.....dat is wat ik in een man zoek. En ik zoek liever wat langer dan met minder genoegen te nemen ;-)
Vrijen met hete dame Liefke1986 van 31 uit Halsteren, Noord-Brabant
YYMin (31)
★★★★☆
Iemand die nooit ophoudt verliefd te zijn op mij.
Wie is romantisch, charismatisch en gelooft in alles wat hij doet. Wie wil voor uw toekoms een huis en een leven met vele avonturen. Laat me niet alleen zijn in de kamers en in mijn leven.
Ik ben op zoek naar iemand om voor mijn kutje te zorgen. Ik wil iemand met veel fantasieën en een hoge zin in seks. Ik ben erg geil en ik wil neuken van de schemering tot het ochtendgloren, of omgekeerd als je dat liever hebt. Zolang je me vaak laat klaarkomen, zullen jij en ik het prima met elkaar vinden.
Ik studeer online daten...!!!!! Wees alsjeblieft open met mij. Ik hou ervan te weten waarom gebruikers hier romantische partners, vriendschap en / of ontmoeting zoeken. Ik bestudeer factoren en resultaten van online datingsites.
Als je bereid bent om deel te nemen, stuur me dan een persoonlijk bericht. Mijn inbox is open!
Je krijgt geen naam, je blijft anoniem.
Neem jij de tijd voor me? Je wilt het misschien niet geloven maar ik sta al een paar jaar droog. Waarom? Geen idee want ik wil wel maar vind niet de juiste mannen. Ik zoek een leuke vent die de tijd voor een vrouw neemt. Ben jij die man?
Iets lekker zoetigs... Houdt jij een beetje van zoetigheid, en lekkers? Want ik heb genoeg voor je, alles is nat en super lekker! Het kan niet lang meer wachten, voor het bedorven raakt. Dus kom je gauw...of zeg me waar ik moet zijn, om je te vinden!!
Doodnormale man die zichzelf blijft! Wees gewoon je zelf want dat is wat telt, ga je niet veranderen voor mij!
Verder hoop ik dat je ook van lekker samen zijn houd, dan kunnen we er leuke dagjes van gaan maken!