Blus jij mijn brandje? Bij een stoer beroep hoort een stoere vrouw en ook een stoere man, toch? Ik zeg maar wat hoor want als ik je leuk maakt dat allemaal niet uit. Ik wil je wel graag leren kennen, stuur jij mij wat?
Neuk je mij lekker hard? Ik ben iemand die erg van het neuken kan genieten. Ik kreun hard en als je dan nog beter je best doet dan ga ik er echt wel goed van gillen ook als je dat niet erg vind? Ik hoop juist dat je beter je best gaat doen ervoor.
Een lekkere seksband opbouwen,wie weet meer! Ja ik rook en hoop dat jij dit geen probleem vind. Mochten wij een hete relatie met elkaar aangaan is er genoeg te doen om mijn mondje schoon te maken voordat we gaan zoenen. Maar bij een serieuze relatie, zou ik best willen stoppen.
Toch, laten wij eerst eens kijken of wij elkaar leuk genoeg vinden om een heerlijke seksband op te bouwen!
Ik zou wel eens dubbel genomen willen worden, enig idee hoe? Je zoekt een seksrelatie waar je helemaal los kan gaan. Niet de standaard seks, maar bijna tegen het perverse aan. Doggy, fisten, trios, anaal, veel standjes you name it. Je houdt van experimentjes doen en vind het echt geil om een kutje of kontje te likken.
Mag ik jou fotograferen als we neuken? Fotograferen doe ik als hobby en nog nooit heb ik spannende en geile foto's gemaakt. Dat wil ik een keer proberen. Wij in allerlei geile standjes en de camera laten flitsen. Daarna kijken we ze terug en worden we vast weer geil en gaan dan neuken zoals we nog nooit geneukt hebben. Voordat jij mijn deur uitgaat deleten we de foto's weer.