Dating met wulpse dame Doekele van 35 uit Aalst, Vlaams-Limburg
KRISSTT (35)
★★★★★
Rijke ondernemende meid wil alles doen voor een man. Mijn bedrijf heb ik altijd boven alles gezet en daar pluk ik nu de vruchten van. Ik kan leven als God in Frankrijk en ik heb bijna alles wat mijn hartje begeert. Het enige dat ik niet heb is een man en ik zou mijn geld er zo voor willen inruilen. Misschien is dat niet nodig en ik vind ik hier de liefde van mijn leven.
Een man die mij graag een lekkere tongzoen geeft. Wil je me een lekkere tongzoen geven als je mij voor het eerst gaat zien, dan komt de rest volgens mij ook vanzelf. We kunnen doen wat je me maar wilt zolang je mij maar behaagt en pleziert. Ik zal het met heel mijn hart accepteren.
Ik zoek een speel maatje? Ik kan alleen al geil worden van het woord porno. Maar ik kijk heel graag amateur porno, lesbisch, anaal of gewone geile natte porno het maakt mij niet uit. Binnen no time zit ik dan met mijzelf te spelen. Nu gaat dit erg vervelen en zoek ik een maatje om dit samen mee te doen.
Vrijgezel en humor? Eigenlijk ben ik al een tijdje opzoek naar een leuke relatie, een leuke man die samen met mij door het leven wilt gaan. Ik zie allemaal stelletjes om mij heen, en dat gevoel wil ik ook weer. Samen met jou, die lieve spontane man. Vol humor, graag : )