een mooie man die lekker zichzelf is Ik ben gek op sporten, op auto's en het rijden daarin en ik ben gek op mannen!! ik merk dat de mannen steeds met afgezaagde openingszinnen komen! :P ik wil je gewoon graag leren kennen op hoe je bent en niet op hoe je jezelf voordoet!! je bent van jezelf al leuk genoeg !!
Denk jij deze lekkere stoeipoes aan te kunnen?
Jij bent een spontane, vlotte man die niet snel opgeeft als een vrouw er eens langer over doet dan 3 minuten. Je houdt van seks en houdt ervan om samen urenlang te genieten. Gebonden of niet, dat maakt mij niet uit.
Niemand wil toch alleen zijn? Ik zoek dus vooral gezelligheid en wie weet wordt het meer. Ik kan daar zo niks over zeggen. Ik moet daar wel echt iemand voor gezien hebben. Dus graag alleen reageren als je ook serieus op een date uit bent.
Evenbeeld gezocht Ze zeggen vaak dat opposites attracks, maar ik zoek eigenlijk mijn evenbeeld: lief, vrolijk, gezellig, ondeugend en heel erg knuffelig. Is zo een man hier te vinden denk je? Dan laat ik je niet meer los.
Een aardige man die zijn tijd neemt om mij te leren kennen!
Ik ben op zoek naar een aardige man die de tijd neemt om mij te leren kennen en die vanaf het begin niet te moeilijk zal zijn voor mij. Ik zou graag samen uitgaan en leuke dingen doen.