Deal? Ik hou van geile mannen. Mannen die durven te doen. Aanpakkende mannen, die het heerlijk vinden om nieuwe dingen te proberen. Een beetje van jou en een beetje van mij, dingen die we willen maar nooit hebben gedaan.
Niet zo als elke andere vrouw Hou jij van een behaard kutje? Ik heb die voor jou in de aanbieding! Een chocolade buitenkantje een zacht behaard kutje en sapjes zo zoet! Genieten dus haha. Kan ik mijzelf nog beter aanprijzen? Volgens mij niet dus doe jij nu maar eens jouw best!
Ik ben op zoek naar romantiek en liefde! Geloof jij in de liefde, in passie, in een soulmate? Dat er maar 1 persoon is die echt bij jou hoort? Ben je een romantische man die van het leven wilt genieten en het liefst samen? Ik wil je graag leren kennen.
Een verantwoordelijke man die klaar is om een gezin te stic Ik wil gewoon een trouwe man , die begripvol en zorgzaam is. Iemand die verantwoordelijk genoeg is en graag rust. Lief en romantisch, die niet saai is om bij te zijn. Wie is er klaar om mij in zijn leven te hebben!
Passen wij bij elkaar? Daarom doe ik mijn oproep, hoef niet de knapste man. Gewoon een man, zonder gekkigheid. Nou waarschijnlijk zeer weinig reacties, maar dit is zoals ik het zie.
Laat jij mij spuiten? Niet veel vrouwen kunnen spuitend klaarkomen, maar ik wel! Het vergde enige oefening, maar nu ik het juiste plekje goed weet te raken, spuit ik er op los. Vind het heerlijk en oh zo geil! Wil jij het wel eens meemaken om een vrouw spuitend te zien klaarkomen? Ik wil het je ook wel leren hoor, zodat je een vrouw makkelijk zelf zo ver kunt krijgen. Je mag op me oefenen wat je maar wilt.