Op zoek naar een man die een beetje plezier heeft! Ik kijk een beetje rond. Voor mij is het belangrijkste dat we een klik hebben vanaf het eerste moment. Ik hou niet van mannen die arrogant zijn.
Ik zoek een snelle seksdate. Ik ga hier niet een heel verhaal neerzetten maar hou het lekker simpel. Ik zoek seks en ik wil dat het liefste zo snel mogelijk. Een geile vent die mij lekker lang en hard kan neuken, simpeler kan ik het niet maken toch.
Niet moeilijk toch? Ik ga niet moeilijk lopen doen over sex. Nooit gedaan en dit is zeker ook niet het moment om ingewikkelde dingen te gaan doen. Pijpen en beffen zie ik als het perfecte voorspel en daarbij kunnen we vast nog wel wat geilere standjes bedenken. Dus zocht je dit? Dan hoeven we het niet moeilijk te gaan maken toch pikkie?
Een man of vrouw ongeveer mijn leeftijd Je hebt een baan waar je het naar je zin hebt of tevreden mee bent, praat graag over leuke dingen en beseft dat je met klagen niet ver komt. Je hebt een ruime fantasie en je mag zeker een beetje stoer zijn.
Een buddy, wat er ook gebeurt, ik wil het. Ik wil een buddy en een beste vriend vinden, alles in één. Dat idee zorgt ervoor dat ik me zo goed voel. Laten we uitzoeken of we het samen kunnen doen en dat zal perfect zijn. Ben je daar voor mij?
Ik zou graag iemand willen ontmoeten die me een speciaal gev Ik hou van een grappige kerel die gewoon meegaat met de stroom in het leven. Een vent die me altijd aan het lachen maakt totdat ik huil van zijn grappen, maak me tegelijkertijd aan het lachen en huilen en spuiten lol