ben jij die man die ik zoek?? Je bent geen stil zitter, je houd van uit dagingen dingen aan pakken plannen en onder nemen. Je bent verzorgd goodlooking en je houd van goed eten..
Ik wil meer gezelligheid!! Ik zoek een spontane lieve man die met mij een leuke tijd wil maken,
gezellige dingen doen, en vooral veel erotiek.
Ben ook een spontane gezellige vrouw met alles er op en er aan.
Kom mijn dildo vervangen Zodra ik merk dat je erop uit bent om mij te neuken begin ik gelijk geil te worden. Ik ben dol op seks en ik zou het me niet kunnen voorstellen om zonder te zitten. Ik sta nu al een paar weken droog en daar wordt ik al gek van. Ik lig hierdoor elke avond met mijn dildo in mijn poes.
Welk speeltje mag ik van je gebruiken? Kun je er ook niet zo goed tegen als een vrouw met een speeltje voor je neus speelt? Je mag dan kijken, maar aankomen mag pas als ik het tegen je zeg tenzij dat je er helemaal wild van wordt en het liefste mijn speeltje vervangt door die hete paal van je
Geiligheid van mij verwacht Bevooroordeeld?; je ziet wat je dan allemaal voor moois kan missen. In ieder geval heb je al de moeite genomen op mn profiel te openen. Misschien kunnen we iets van elkaars cultuur leren;-)
Ik zoek een fijn maatje! De invulling ervan mag je zelf bede Altijd denk ik maar aan seks maar als je vrijgezel bent dan ligt dat niet voor het oprapen. Nu waag ik die stap en ga ik op zoek naar een fijn maatje. Een maatje voor leuke dingen. Maar ook een maatje voor seks, dat moet wel duidelijk zijn!