Gratis Aanmelden

Dating met lieve gilf

krisscross (50)

Ik doe alles wat je wil.. travo op zoek naar mannelijke aandacht en geile sex. Onderdanig, doe vrijwel alles wat je wilt.

Maak contact met haar
  1. Naam: krisscross
  2. Leeftijd: 50 Jaar
  3. Woonplaats: Maartensdijk
  4. Provincie: Utrecht
  5. Land: België
  6. Geslacht: Vrouw
  7. Lengte: 170-179 cm
  8. Postuur: Gezet
  9. Oogkleur: Bruin
  10. Haarkleur: Bruin
  11. Vervoer: Auto
  12. Piercings: Nee
  13. Tatouages: Nee
  14. Roken: Nee
  15. Relatie: Single
  16. Anaal: Ja
  17. Slikken: Nee
Dating met lieve gilf krisscross van 50 uit Maartensdijk, Utrecht
Marionlove (32)
★★★★☆
Ebony wil af en toe pik kunnen berijden Marion is vaak fout. Als ik aan het werk ben dwalen mijn gedachten vaak af. Dan heb ik behoefte aan een pik die mijn kutje zo lekker doorboort dat ik er weer de hele dag tegenaan kan. Ik heb het af en toe nodig als ik je pik een minuutje of 10 kan berijden. Dat fleurt mij op!!
Naaien met wulpse dame
MisssMaxii (35)
★★★★★
geef jij wel voldoende? Moeder van drie en samenwonend die niet genoeg thuis krijgt. Zoekt iets discreet en safe.
Afspraakje met eenzame dame
Miss-B (37)
★★★★★
een frisse start! Ja, het is tijd om mezelf weer eens beschikbaar te stellen. Na een relatie van 4 jaar en een gebroken hart ben ik weer 100% mezelf en over mijn verdriet heen. Schouderklopje voor jezelf haha. Opnieuw beginnen met iemand die mij sexy en geil vindt lijkt me geweldig.
Afspreken met lekkere dame
Ietje1980 (37)
★★★★☆
Ik heb al zin, nu jij nog! Jij doet werkelijk alles om mij te plezieren in bed, want ik wil ook wel weer ééns een lekkere harde en stijve paal in mijn mond en spleet voelen. :P Lekker gelikt en gevingerd worden, mijn hoogtepunt ten top! Begrijp jij al een beetje wat ik zoek? Een lekkere, geile potente man die mij geeft waar ik al weer voor een te lange tijd naar hunker! Gewoon verder niet zo veel met elkaar te maken hebben, maar wel voor elkaar de nodige uitlaatklep zijn en alleen maar lekkere seks hebben met elkaar! Leeftijd vind ik totaal onbelangrijk. Mocht je daar nieuwsgierig naar zijn. Wat ik wel vraag is een goede verzorging van jezelf en je dierbare lichaam, want dat doe ik ook, lekker om te weten dat je allebei schoon bent als je lekker die geile seksgeuren ruikt toch? Ik heb al zin, nu jij nog!
Neuken met single dame
GeileAlida (37)
★★★★☆
Samen tekeer gaan? Ik ben gewoon geil en wil een man tegen komen die dat ook is en zonder nog gedoe of onnodige vragen even met mij het bed in wil duiken. Nou ja even, mag van mij best een paar uurtjes duren natuurlijk als je dat trekt. Ja ik ben getrouwd en nee hij mag van niks weten.
Sex met lieve dame
TantraManda (34)
★★★★☆
Ik vind hier vast wat leuks.. Het lukt mij vast om iets te vinden wat ik leuk vind, heb al veel lekkere kerels de revue zien passeren! Schuw niet om mij iets leuks te sturen! alles kan, alles mag is mijn motto.
Dating met lieve dame
Annemijn
★★★★★★★★★★
Ben op zoek naar een tegellegger voor een oppervlakte van 11m2. Tegels zijn al besteld en worden geleverd. Mijn vergoeding doe ik in natura. Een uur seks met condoom.
Tegels leggen (Klus van 3 uur)
Truus
★★★★★★★★★★
Ik zoek iemand die mijn ramen kan wassen - binnen en buitenkans. Ik kan het zelf niet meer doen en het is echt nodig nu... Is het OK als ik je puur in natura vergoed?
Ramen wassen (Klus van 2 uur)
Ritaje
★★★★★★★★★☆
Wie kan mij helpen om dit jaar weer het zwembad op te zetten? Mijn ex deed dat altijd voor mij, maar ik ben nu alleen en ik snap er helemaal niets van :(
Zwembad opzetten (Klus van 2 uur)
Sophieke
★★★★★★★★★★
Ik ben op zoek naar iemand die mijn dochter (14) kan helpen op regelmatige basis met haar huiswerk. Ik kan me geen vergoeding in euros veroorloven, maar wel in natura, als dat OK is voor jou.
Huiswerk begeleiding (Klus van 4 uur)
© 2026 Mature Sexdates