Wanneer? Ik heb de tijd wel!! Geile vrouw zoekt een nog geilere man. Om samen lekkere
geile uurtjes door te brengen.
ik ken geen taboe dus zou het fijn vinden als jij dat ook niet hebt.
Ben single dus ik kan altijd.
Naaien met lieve dame Geeny van 42 uit Wilskerke, West-Vlaanderen
PlezierInBed (34)
★★★★★
Geil en zin in plezier in bed! Een geile man die er voor kan zorgen dat we veel plezier hebben in bed, die mij met de standaard dingen al helemaal geil en gek krijgt en die nieuwe dingen zou willen uitproberen die we beiden nog niet gedaan hebben om het nog geiler en stouter te maken!
Ouder? Kom maar op!! Waar ik pas echt warm van wordt is een man met veel ervaring. Dus ja die zijn nou eenmaal vaak ouder dan ik ben. Daar heb ik zelf niet zoveel moeite mee maar mijn vriendinnen vinden dat maar maf. Zeggen ze: nou zij heeft weer een bejaarde aan de haak geslagen.
Haha nou ja ze overdrijven graag, laat ze maar. Ik kom tenminste wel klaar door die 'bejaarden' ;)))
Kan jij mij een geweldig geile neuktijd bezorgen? Discretie gewenst. Liefst groot geschapen en een hoog libido. Tikkeltje dominant, bij voorkeur niet rokend, een sportief lijf hebben en zin hebben in een geweldige neuktijd met een geile vrouw.
Mag ik jou Banaan? Mag ik jouw banaan verwennen? Ik zal er lekkere likjes op geven, hem zachtjes in mijn mond laten glijden en teder en geil behandelen. dan mag jij je laten gaan op mijn kersje. Die lust je toch wel?
Kom maar snel in mijn tandarts stoel dan krijg je een heel s Jij bent een lekkere geile kerel en je wilt mijn patient zijn. Je ligt in mijn tandartsstoel maar je krijgt niet alleen een behandeling aan je tanden want jouw lul is enorm dik als je ziet dat ik geen slipje draag onder mijn rokje. Maar je kunt je niet bewegen want je handen zitten vastgebonden aan de stoel zodat je de boor niet uit mijn handen kunt slaan. Maar dan ga ik boven jouw mond zitten..