Geiligheid van mij verwacht Bevooroordeeld?; je ziet wat je dan allemaal voor moois kan missen. In ieder geval heb je al de moeite genomen op mn profiel te openen. Misschien kunnen we iets van elkaars cultuur leren;-)
Naaien met rijpe dame hoofddoekje van 34 uit Oud Annerveen, Drenthe
Sabrina1986 (32)
★★★★☆
Ik zoek mijn prins op het witte paard. Ik zoek een betrouwbare man, iemand die er voor mij kan zijn en die niet alleen op zoek is naar een vrouw voor een avondje. Als je dat zoekt, kun je mij dus helemaal overslaan. Eigenlijk hoop ik dat je net zo leuk bent als ik in gedachten heb. Ohja, en je moet wel een beetje romantisch zijn hoor.
Ik wil weer stapelverliefd worden. Ik zoek een serieuze man, die ook serieus verliefd wilt worden en alleen naar liefde zoekt. Ik ben niet geïnteresseerd in eenmalige avontuurtjes en dat soort gekkigheid. Alleen serieus reacties graag.
Ben je meer iemand die kreunt of stil aan het genieten is? Samen in bad of op de bank, ik ben in elk geval niet moeilijk, als we het maar zo opgewonden maken als dat we voor die tijd hoopten? Stel je eens voor als jij me neukt en mijn borsten gaan alle kanten op? Het is toch lekker om mij te horen kreunen? Maak je zelf ook veel geluid of ben je meer een stille genieter?
Avontuurlijke reizigster zoekt metgezel voor nieuwe avonture Jij bent net als ik ook een ondernemend persoon en je houdt natuurlijk ook van reizen. Jij ziet ons wel samen op weg of in eerste instantie zie je ons zeker kennis met elkaar maken. Je hebt een goed gevoel voor humor en bent makkelijk in de omgang.
Ik wil enkel maar neuken, meer wil ik niet. Ik ben sinds een hele tijd weer alleen en ik wil het ervan nemen. Ik wil liefst lekker lang neuken met een man en dan wil ik daarna geen gedoe hebben want dat heb ik genoeg gehad en ik wil nu nog maar enkel genieten.