veel plezier met iemand
Een man die wat tijd voor me vrijmaakt om me eruit te halen, verras me met leuke uitjes en dat soort dingen. Ik vind het leuk om veel plezier te hebben met iemand met wie ik een geweldige band heb.
Sexdating met lieve dame Swiinda van 38 uit Soest, Utrecht
MoniKaatje (30)
★★★★★
Als je van een verrassing houdt, wacht niet te lang. Jij bent een leuke en spontane man die houdt van lekkere geile afspraakjes. Je moet ook wel een beetje van verrassingen houden want dat is mijn specialiteit, hihi. Hoor ik je snel?
Een man die mij weer kan laten lachen Ik wil een man die ik kan vertrouwen en die mij gelukkig wilt maken. Je bent lief en op zoek naar een langdurige relatie, niet een avontuurtje. We zijn beide op zoek naar de perfecte partner om elke dag mee te kunnen lachen.
Vul jij mij aan? Als je van harig houd dan laat ik het staan, anders haal ik gewoon even een mesje er overheen. Allemaal geen issue. Alles wat ik van je wil is goed gevuld worden door jou.
Samen een geile tijd? Ik wil gewoon geneukt worden door een lekkere man. Je moet wel een beetje stoer zijn, en weten wat je wilt. Ik hou van gekkigheid, ook in bed. Ik wil samen genieten van heerlijke seks, waarbij alles mag en niks moet.
Zien, horen en voelen! Gelukkig ben jij ook meer een man van daden en het echte leven en ben je het met me eens dat we hier echt niet langer gaan blijven dan nodig want ook jij vind dat je meer te weten komt als je kan zien en horen!