Ik wil alleen serieuze reacties! Ik zoek een leuke jongen dat open staat voor nieuwe dingen in het leven. Iemand waarmee ik makkelijk kan praten en niet hier op zoek is voor maar een ding. Want dat sla ik liever af... ;-)
Hard, diep, kreunen en gillen... Een vrouw hoort te kreunen, schreeuwen en gillen als je haar neukt, jij moet haar nagels diep in je voelen, het moet wild, hard en ruw er aan toe gaan, je moet toegang hebben tot alle gaten, ook anaal dus en haar vastbinden en misbruiken vind je geil!
Een geil seks maatje die van veel seks houdt of het in ieder Een stoute hete man die mij goed wilt komen verwennen! We houden het hoop ik niet bij een keer want een vast contact is wel wat fijner toch? Samen elkaars lichaam verkennen en vooral ook heel goed verwennen! Meerdere keren komen en oraal hou je zeker van!
Ik wil je pik in mijn kont! Keihard! Een buttplug in mijn kont doet me niets inmiddels, ik wil een echte keiharde pik in mijn kont hebben en genieten van de beste seks. Alleen daar neem ik nu nog maar echt genoegen mee. Heb je zin om met mij los te gaan?
Deze Forensisch rechercheur is op zoek naar een leuke man vo Ik hou van verzamelen, identificeren, classificeren en analyseren van fysiek bewijsmateriaal in het kader van onderzoek naar misdaad. Dat is mijn werk. Maar het leven bied veel merk dan werken alleen en dus nu op zoek naar een leuke date!