Ik zoek een nog niet al te serieuze persoon. :-) Ik zoek iemand waarmee ik gewoon lol kan hebben, lachen en genieten van het moment waarin wij ons zich bevinden. Je staat open voor nieuwe dingen en je hebt een leuk karakter.
Daten met lekkere dame Noralin88 van 29 uit Loenen aan de Vecht, Utrecht
Dreamer5 (38)
★★★★☆
Rustig aan samen een fijne band opbouwen. Heb jij wat vrije tijd over voor een leuke vriendin? Samen naar de film, uit eten, of lekker bankhangen en dan samen slapen en wakker worden. Gezelligheid spreekt mij erg aan, al hoef ik niet meteen te gaan samenwonen, laten we het rustig opbouwen.
Hmm.. beetje skeptisch.. Heb altijd mijn twijfels over dit soort sites.. Maar wie niet waagt die wint niet.. Dus hier gaan we dan maar: Welke man ziet mij zitten? Alles wat ik wil is een gezellige nacht met je.. misschien wel meer..
Krijg jij mij zover? Ik gooi meestal niet gelijk mijn benen wijd bij de eerste de beste die op mijn pad komt. Nee ik bewaar het eigenlijk voor mannen waar ik gelijk geile gevoelens bij krijgt. Ben gek op dirty talk en kan ook goed tegen opwindende woorden en voorstellen. En uiteindelijk krijg je mij dan met mijn benen wijd. En dan...........is het jou taak het te gaan gebruiken.
de juiste combinatie van lust en liefde Jij bent een lieve man, die dol is op vrouwen. Voor jou is de vrouw meer dan alleen maar simpele seks. Voor jou is naast lust ook liefde heel belangrijk. Dat complete pakketje maakt het uniek.
Heerlijk geil rondneuzen Ik voel me goed, zie er goed uit en daar ga ik het van nemen ook.
Lekker feesten en plezier maken, geen verplichtingen of beperkingen.
Verder kijken dan mijn neus lang is en lekker genieten.
Maar dat kan ik niet alleen, en daarom maar eens hier aan het rondneuzen.
Ik wil niks vast! toys toys toys, een hele la vol ondertussen.
Geloof me ik heb zo'n beetje alles wel geprobeerd de afgelopen 6 maanden.
Nu de relatie over is kan ik gelukkig actief opzoek gaan, duidelijk niet opzoek naar een relatie, voorkeur ligt bij one night stands.