Kan jij dit weekend? Hoiii, op zoek naar een lekkere geile gast voor in het weekend! Ik weet niet of ik dat al voor het aankomend weekend kan fixen maar dan voor het weekend daarop en alle andere die nog volgen ;)
Afspraakje met hete dame Donnnna van 31 uit Rutten, Flevoland
spice-it-up (39)
★★★★☆
Kan jij in de middag? Het was maar een slippertje, zei hij. Geloof er een geen bal van: volgens mij is hij de laatste tijd een notoire vreemdganger. Nou laat ik me ook maar eens echt gaan. Zoek discreet slippertje voor in de middag, zodat ik op tijd thuis ben voor z’n eten…haha.
Ben ik niet degene waar jij lang op zoek naar bent? Ik zoek een leuke jongen, waarmee ik over van alles kan praten en heeft ongeveer dezelfde interesses. Ik hou wel van iemand met inhoud, liever dat dan een leeghoofd dat eruit ziet als een supermodel.
vrolijke vrouw zoekt man met goed hart Ik zoek een kerel die ook een goed hart heeft, die zichzelf niet steeds op de eerste plaats stelt en die eerlijk is.
iemand die openstaat om mij te leren kennen
Ik wou dat ik iemand zou vinden die openstaat om mij te leren kennen. Iemand die echt zijn tijd met me neemt en me mee uit neemt om leuke dingen met elkaar te doen.