Je heb nog nooit zoiets gevoeld! Als ik bezig ben is het niks anders dan genot.. Ik zet mijn volle lippen over je paal heen en je glijd in een bad van extase.. Wie wil het een keer proberen?
Feesten en uitgaan. Heb jij wel eens iemand ontmoet die een hele avond alleen voor jou beschikbaar is? Natuurlijk wil ik wel langer voor jou beschikbaar zijn, maar dat moet jij dan aangeven. We doen alles niet te snel, maar precies op de manier waarop jij je prettig voelt. Ik wil jou namelijk niet verliezen terwijl ik jou dan net heb ontmoet.
Mij maakt het niet uit... Hey spetters, hier is Casey! Niet bang om het een keer met mij buiten te gaan proberen? Parkeerplaats of auto is ook goed, up to you! Kusje van mij!
Verwen jij mij dagelijks?? Ik ben nu bijna 5 jaar samen met mijn vriend en we hebben een leuke relatie.
Het enige probleem is dat hij bijna geen sex meer wil hebben.
Vroeger hadden we bijna elke dag sex tegenwoordig is 1 keer in de 2 weken al veel.
Hij maakt totaal geen moves om het zo maar te zeggen, ik moet altijd het initiatief nemen en 9 van de 10 keer wijst hij me gewoon af. Dit doet mijn zelfvertrouwen geen goed en als ik erover probeer te praten dan zegt hij dat hij moe is of geen zin heeft.
Dat ben ik nu helemaal zat, ik wil gewoon regelmatig sex, ik heb gewoon een bevestiging nodig dat ik nog vrouw ben. Dan maar op een andere manier.
Zullen we kijken wat er allemaal in m'n kutje past? Hardcore porno, dat is waar jij heet van wordt. Het kan jou niet schelen wat iedereen denkt, hoe perverser hoe beter. Natuurlijk geen dieren of kinderen!! Buiten dat heb je alles gedaan, je fantaseert er wel eens over een slet helemaal binnenste buiten te keren, eens te kijken hoe diep je arm in een gaatje verdwijnt?