Samen een goede film kijken? Lang onderuit op de bank filmpjes kijken en lekker van elkaar genieten. Ja, ik ben stiekem wel een beetje lui.
Als je zin heb mag je ook lekker komen hangen hoor!!
Geen gedoe, bril af en neuken maar! Word jij ook zo moe van al die vrouwen die geen seks willen? Daar heb je bij mij geen last van, want ik wil altijd en overal. Het enige dat je hoeft te doen is mijn bril afzetten, dan weet ik genoeg en kun je me nemen op elke manier die je wil.
Wie hebben er baarden en willen wat bier.
Als je wilt gaan rijden, kan ik iemand gebruiken om me te duwen. Ik heb afstand, maar ik heb wat motivatie nodig voor snelheid. Je hebt een baard en wilt een biertje pakken. Ik hou echt van bier.
Mopperen, klagen, zeuren? Doen wij niet aan! Iemand die van het leven een feest weet te maken, die zelden klaagt en moppert, iemand die het zonnetje in huis is, die geen moeite heeft met een actieve vriendin, die er zelf ook graag op uit trekt!
Dansen wij binnenkort samen door het leven? Iemand die zijn tijd neemt om een vrouw te leren kennen, die niets wil overhaasten en ook niet dat ene ding alleen maar achterna loopt. Zo kom ik veel mannen tegen en daar bedank ik dus voor. Je kan me een plezier doen door goed voor jezelf te zorgen, op elk vlak bedoel ik dat dan.
vind jij me leuk genoeg? Je bent ook wel op zoek naar een relatie.. Je bent niet iemand die het vervelend vind dat mijn roots dus niet in dit land liggen en dat ik nog wel zoek naar mijn roots.