Onderdanige vrouw zoekt dominante man/vrouw Ik zoek een man of vrouw aan wie ik mij kan overgeven voor een dominant rollenspel. Je mag (bijna) alles met mij doen mits save.
Sexdating met rijpe dame Diana79 van 38 uit Boijl, Friesland
muisjemies (38)
★★★★☆
Mag ik je puur voor de seks gebruiken? Van de twaalf maanden in een jaar, is mijn man er gemiddeld 9 niet. Eerst spaarde ik altijd mijn geile lusten op tot hij er weer was. Later, toen dat eigenlijk onhoudbaar werd, gebruikte ik mijn speeltjes. Maar die speeltjes beginnen me tegen te staan. Ik wil een levend speeltje. Eentje puur voor de seks.
Ben jij die man die ook voor me uit pakt? Ik droom er van om ook eindelijk eens een fijne man te vinden die er voor me is en die voor me gaat. Dat is wel zo genieten en ook zo fijn. We doen wat we willen samen en dat pakt altijd geweldig uit. Hoe zie jij dat voor je?
Ik heb zin! Na best wel een beetje verdriet te hebben gehad van mijn vorige relatie ben ik nu weer vol opzoek. Niet naar een vaste vriend maar een speeltje. Ik wil geen vast meer voorlopig maar heb wel mijn behoeftes snap je! :)
Deins jij niet weg van een beetje haar? Hete meid met lekker harig kutje ziet het wel zitten om door jou eens goed onder handen genomen te worden. Ik ben dol op orale seks en daar pak ik flink voor uit.Daarna mag je met je dikke pik mijn natte kut neuken!
Ik wil klaarkomen Ik heb een relatie, maar hij heeft zo een klein ding in zijn broek...ik kom er niet op klaar. Vroeger dacht ik dat ik de echte seks niet zou missen. Nu niets is minder waar. Ik heb behoefte aan een orgasme door een echte geile pik van meer dan 4 centimeter (niet lachen, zo klein is hij werkelijk). Graag een die het lang kan volhouden want ik ben niet te stoppen.
Laat jij mij glimlachen? Probeer jij ook altijd met een glimlach door het leven te gaan? Ik moet zeggen dat ik het meestal heb als ik goed genomen word door een harde lul. Misschien wel de jouwe toch?