Lik me, neuk me, doe wat ik vraag! Jij houdt ervan als ik je zeg wat je bij me moet doen. Als ik zeg lik, dan steek je je tong uit, als ik zeg neuk me, dan vraag je in welk gaatje ik het wil!
Dating met lekkere dame MonicaBlanka van 39 uit Ede, Gelderland
April23th (39)
★★★★★
een mooie man die lekker zichzelf is Ik ben gek op sporten, op auto's en het rijden daarin en ik ben gek op mannen!! ik merk dat de mannen steeds met afgezaagde openingszinnen komen! :P ik wil je gewoon graag leren kennen op hoe je bent en niet op hoe je jezelf voordoet!! je bent van jezelf al leuk genoeg !!
Ik wil weer gaan daten.
Ik hou van een man die positief is, net als ik. Iemand die ook graag lachen en me aan het lachen maken. Ik kan niet wachten om iemand te vinden met wie ik leuke dingen kan doen en waar ik veel plezier aan beleef!
Wil jij mij neuken op een prachtige stof voor meubels? Ik heb mijn eigen naaiatelier waar ik meubelstoffen naai. De geur van stof en draad maakt iets wakker in mij. Ik wil geil worden tussen mijn stoffen. Ik wil mijn benen wijd doen om jouw pik diep naar binnen te voelen glijden. Heerlijk op een stof liggen samen en erop los neuken. Dat is wat ik wil.
Mij maakt het niks uit! Pff nou en! ja ik heb nep tieten maar ik weet zeker dat helft hier er een moord voor doen om er aan te zitten, ja toch? Of is dat stom dat ik dat zeg? Want je mag altijd ff proberen! :)
Zullen wij elkaar een beetje plagen? Hou jij er ook wel van om elkaar een beetje te pesten? En zou jij een vrouw weleens willen plezieren met tepel klemmen? Dan moeten we echt met elkaar in contact komen..