Kan jij je goed inleven? Krijg jij het warm bij de gedachten dat we samen in bed kunnen liggen? Ik bovenop met mijn handen op je borst terwijl ik je berijd.. Ik kan er mijzelf er heel goed in verplaatsen, jij ook?
Laten we het vandaag beter maken voor ons. Word je enthousiast over de dingen die ik voor je kan doen? Ik beloof je dat dit echt geweldig voor ons zal zijn. Stuur me gewoon een berichtje hier. Ik weet dat we hier op dit moment aardig voor elkaar kunnen zijn.
Wil jij mijn kutje oprekken tot appel formaat? Ik heb eens een porno filmpje gezien dat een vrouw een appel in haar anus had en die eruit drukte. Zo onwijs geil maar in mijn anus durf ik niet aan hoor straks komt hij er niet meer uit! Wel zou ik dit eens in mijn kut willen proberen. Eerst zal er wat oprek werk moeten gebeuren, klein beginnen dan een hand en daarna de appel!
Iets langdurigs.
Jij bent niet uit op 1 ding, je hebt respect voor vrouwen, zorgt goed voor jezelf en je wilt graag een nieuwe liefde vinden om misschien zelfs wel de rest van je leven door te brengen.
Geiligheid van mij verwacht Bevooroordeeld?; je ziet wat je dan allemaal voor moois kan missen. In ieder geval heb je al de moeite genomen op mn profiel te openen. Misschien kunnen we iets van elkaars cultuur leren;-)
Maak mijn natte kutje tevreden door je pik! Een man die actief en heel agressief is, ik ga je niet vragen om mijn vriend te zijn, wees gewoon de man die mijn natte kutje zal plezieren en me een aantal keren zal laten klaarkomen!