Ik wil liefde
Jij bent een man met een goed hart, je gaat goed om met vrouwen en doet je best om een vrouw gelukkig te maken. Natuurlijk hoop ik ook dat jij ervoor open staat om een relatie te beginnen als het klikt tussen ons.
Sexdate met wulpse dame happyViii van 35 uit Steendam, Groningen
Eiileen_ (37)
★★★★☆
Ben jij die lieve man die ik zoek?
Ik zou graag iemand ontmoeten die heel aardig is tegen de dames. Om eerlijk te zijn, het uiterlijk is niet echt belangrijk voor me, zolang je weet hoe je een dame aardig behandelt. Ik verlang naar warmte en passie. Ben jij die persoon die me dat kan geven?
Kom jij met mij een feestje vieren. Zo mijn scheiding is eindelijk afgerond en nu kan ik alles doen wat ik wil. Tijd om dat eens goed te gaan vieren, en dat wil ik vieren door me eens lekker te laten nemen, want mijn ex deed dat dus al jaren niet meer. Ik zorg voor een drankje, neem jij dan een lekkere worst mee.
Ik zou graag meer van je willen weten? Ik zoek een fijne man voor een vriendschap en als dat zou uit groeien tot een langdurige relatie dan zou dat heel erg mooi zijn. Verder hou ik van dieren,heb zelf 1 hondje, fietsen, sauna, zwemmen, bos/strand wandelingen, paardrijden.en verder hou ik mij mond want ander weet je alles al van mij voor dat ik wat van jou weet. ;)
zorg jij voor verassingen? Ik heb graag contact met mannen die mij wel zien zitten. Met mooie donkere haren en grijzige ogen krijg ik je zo in bed! het liefst wil ik een geile date die vol verassingen zit! Heb jij mij wat te bieden? Laat het dan weten.
Waar wacht je nog op? Kom me maar verwennen Wat ik zoek? Een sexdate. Met wie? Ja duh met jou! Ik hou ervan als je met een ijsklontje vanaf mijn nek begint en hem dan met je tong naar beneden duwt tot ik die kou op mijn klitje voel...of dat ik met gesmolten chocola en een aardbei je pik verwen. Oh schatje ik heb zo een zin in je..kom op!
Welke man neemt dit gescheiden vrouwtje mee op reis? Knap, gespierd, groot. Je hebt extreem goede conditie, leeftijd speelt geen rol.Haha de eerste kenmerken zijn maar om te lachen hoor, ik ben echt niet zo veeleisend.