Lieve man die vooral zich zelf is. Ben jij een type man die ook alles wel een keer geprobeerd wilt hebben. Een leuk leven wilt samen, zonder te veel zorgen.
Ben je single, hou je van sporten, en ben je gewoon jezelf?
Vrijen met mooie moeder Sh4nnon1 van 25 uit Basse, Overijssel
Solange (32)
★★★★☆
Wanneer kan je?! Beter doe je niet lang want een dame laten wachten is niet netjes! Reageer als toe bent aan some real brow sugar hahaha gewoon opzoek naar een leuke man hoor! liever nu dan later!
Deze gescheiden dame zoekt een man om lekker mee te daten. Leuk dat je een kijkje neemt op mijn profiel. Ik vind dit wat lastig zie het toch als een vleeskeuring maar wil het wel proberen. Ben namelijk gescheiden en mijn hele sociale kring is uiteen gevallen dus opnieuw aan het starten met leven.
Een geil samen zijn? Na dat ik gescheiden ben heb ik geen man meer in mijn bed gehad, een half jaar nu. En het word de grootste tijd. Ik wil verwend worden door jou, mijn kontje wil dan wel wat extra aandacht als je begrijpt wat ik bedoel. En ik zal jou laten zien wat ik allemaal in huis heb ; )
Ik heb wel een kamertje vrij. Heb al een hoop gekke dingen gezien met mijn werk, de hotels zijn natuurlijk nooit saai. Een stiekeme fantasie is dat ik met jou een kamertje pak en ons even goed daar in gaan uitleven. Maak jij mijn fantasie werkelijkheid?
Ik hoop bij een man te zijn die deze keer serieus is! Als een man aardig en serieus is, geen eikel of een leugenaar dan ben ik daar al mee bezig! Ik moet meer weten, dus ik hoop dat je me dingen vertelt of leert die ik nog niet eerder heb gedaan!
Avontuurlijke reizigster zoekt metgezel voor nieuwe avonture Jij bent net als ik ook een ondernemend persoon en je houdt natuurlijk ook van reizen. Jij ziet ons wel samen op weg of in eerste instantie zie je ons zeker kennis met elkaar maken. Je hebt een goed gevoel voor humor en bent makkelijk in de omgang.