Je bent niet bang voor iets onbekends! Jij bent een man moet gevoel voor avontuur, jou trekt het vreemde, het onbekende en dat is precies wat ik ben, van een ver land, het echte onbekende, wel een flink aangepaste haha!
Afgeneukt door 1 of meerdere mannen! ik wil afgeneukt worden door 1 of liefst meerdere mannen. vastgebonden-hulpeloos-onderdanig-zonder condoom.
hygiene-respect-discretie zijn belangrijke trefwoorden!!!!!!!
Kom jij snel lekker bij me liggen? Als je mij nu eens zou zien liggen was jij er vast bij gekomen? Stel als ik jou uit zou nodigen wat gingen wij dan allemaal doen? Het perfecte seks voor jou is? Aan mij zal het niet liggen, het zal jouw beslissing zijn met hoe we dit tot stand brengen? Ik kan vrijwel altijd, mooi meegenomen toch?
Een goede man, die ook op zoek is naar een relatie. Ik ben op zoek naar een man die ook dingen goed geregeld heeft, maar net als ik op zoek is naar een relatie. Ik vraag je alleen dat je eerlijk en oprecht bent en een lief karakter hebt. Je bent netjes verzorgd en opgeruimd omdat ik niet tegen trope kan.
Een viriele man die me graag in mijn kontje wil pakken. Je bent een billenman met een voorliefde voor anale seks. Niks lekkerder dan een lekkere stijve pik die langzaam tussen mijn billen doorglijdt, mijn lekkere krappe kontgaatje in. Nu ik er aan denk word ik al nat.