Wie helpt me om een keuze te maken? Een mede-doener, eentje van geen woorden maar van veel daden. En dat kan van alles zijn hoor, maar mijn voorkeur gaat wel uit naar dat ene, je weet vast wel wat ik bedoel?
Naaien met geile dame Miona van 36 uit Twenterand, Oost-Vlaanderen
lorafarleyxx (30)
★★★★★
mijn natte grotje wacht op jou! Sta jij nu ook te watertanden als je mijn profiel hebt gelezen? Geeft helemaal niet hoor, ik hoor het vaker. Ben jij die man die nog veel teveel in jouw comfortzone zit? Dan daag ik je graag uit om met mij een drankje te gaan drinken en hopelijk wordt het tussen ons veel meer.
Mijn reismaatje en wederhelft Je moet me niet laten zoals mijn verleden dat heeft gedaan. Hij verliet me en ik werd echt gekwetst door de liefde. Je bent stabiel met wat je hebt, ik wil je niet moeten voeden.
Ik heb gewoon de liefde nodig.. Waar ben ik naar op zoek? De man van mijn leven. VOLLEDIGE DEFECTEN die niemand echt kan kennen. Ook ben ik op zoek naar intelligentie, iemand die me een heleboel dingen kan leren die ik niet weet.
Hete chick zoekt stoere macho voor geile en harde seks. Geen soft gedoe maar gewoon hard en diep neuken. In mijn kutje en als je wilt ook in mijn kontje. Alles kan en mag maar niks moet. Liefst meerdere keren dus niet zo maar een one night stand. Ik val op stoere mannen, beetje macho mag je wel zijn.