Een man die ook mensen graag gelukkig maakt een soulmate.
Jij bent iemand die mij bij staat, de keuze's die ik maak net als dat ik er voor jou zou zijn. Ik wil dat iemand lief en mij gelukkig kan maken.
Sexdate met single dame Lilith23X van 38 uit Kropswolde, Groningen
Bolletje1988 (30)
★★★★★
Heerlijke seks, en daarna zien we wel! Een man die mij kei hard wilt nemen. Een geweldige geile seks relatie wilt opbouwen, waar niks moet en alles mag. Zo zie ik het voor me, en wat er later uit komt zien we wel, laten we eerst maar eens genieten van een potje stevige seks.
Mag ik jou geil berijden? Hoe geiler en stouter jij bent hoe meer ik van jou kan genieten. Ik hou er van als jij mij hard door zou stoten, je tong geil langs mijn clit zou willen halen en meerdere vingers bij mij naar binnen brengt. Dan ga ik jou daarna flink berijden, deal? ;)
It's party time dus laat je maar helemaal gaan! Voor een feestje ben ik altijd wel te porren, al helemaal als er seks, alcohol en af en toe een blowtje bij komt kijken. Zonder is seks gewoon een lul in een kut maar met... tja, dat moet je zelf dan maar komen ervaren, dan zul je me gelijk geven! Dus zoek een (goede) vriend die met je mee wilt komen en voor al de rest zorg ik. It's party-time!
Laten we samen een goede tijd hebben. Ik weet zeker dat we zullen genieten van alle dingen die we samen gaan doen. Ik ben hier om je alles te geven wat je maar van me wilt. Ik kijk er erg naar uit om hier leuke dingen te gaan ervaren met jou.
Een beetje anders maar wel heel lekker! Ik ben geen standaard dame. Van mij mag het allemaal net even anders. Op ieder gebied. Niet in bed maar ergens daarbuiten. Geen standaard standjes maar ingewikkelde van de Kamastutra. Geen geschoren poes maar met haar. Ik kick gewoon op anders zijn dan de rest. Ik ben ook zeer ruimdenkend dus sta voor heel veel open. Ook spannende voorstellen!
Leuk, lief, vrolijk en spontaan, daar ga ik voor! Het is mijn werk om precies de juiste persoon voor de juiste functie aan te nemen, maar in mijn priveleven heb ik daar wat meer moeite mee haha.Ik zet in op leuk, lief, vrolijk en spontaan. Zo'n man moet ik toch kunnen vinden?