Gaan wij elkaar gebruiken als toetje? Ik zoek een bourgondiër die het lekker vind om samen te eten maar ook elkaar als toetje te pakken. Lekker spelen met slagroom, aardbeien en chocolade moet je in ieder geval geil vinden.
Sexdate met sexy dame SharonvanderG van 36 uit Hellendoorn, Overijssel
C0ffeelover (39)
★★★★☆
Gaan we voor een kop koffie? Een goede kop koffie is nooit verkeerd, en zie het al voor me dat we elkaar leren kennen onder het genot van een koffie. Dat is in mijn ogen ook nooit verkeerd. Want dat het gezellig word, dat is een feit natuurlijk.
Als je van een verrassing houdt, wacht niet te lang. Jij bent een leuke en spontane man die houdt van lekkere geile afspraakjes. Je moet ook wel een beetje van verrassingen houden want dat is mijn specialiteit, hihi. Hoor ik je snel?
Ik mis een man in mijn leven! Jij bent een leuke fijne vent die ook wat mist en daar werk van wil maken. Als we beide dat doel voor ogen hebben dan kan het niet anders dat het voor ons op een fijne manier gaat uit pakken.
Kijk maar naar mijn lijstje! mijn trefwoordjes:
lachen
leuke, sexy dingen doen
schoon en verzorgd
geen bankhanger/bankhangster
aan mij denken hoor;-)
leeftijd/huidskleur ben ik achter: niet belangrijk
ehhmmm wat nog meer....
oh jaaaa: heel enthousiast en vol met passie en verlangen moet je zitten;-)
later!!
Lekkere seks! Kom jij ook te kort thuis? Of zoek je gewoon lekkere seks met een dame? Laten wij elkaar leren kennen, het leuk hebben samen. Goeie seks hebben, en lekker genieten.
Ik hou van mannen met een goed lijf!