Wie houd er net als ik van bubbeltjes?? Bubbels en bagels heb je daar al eens naar gekeken? Ik hou wel van bubbeltjes in het bad en in me glas hihi. Zou jij met mij eens heerlijk willen bubbelen in de jacuzzi?
Zullen wij samen gaan experimenteren? Ik hou ervan om gebeft te worden, gestreeld en intens geneukt worden. Af en toe zachtjes en lekker hard. Gewoon samen experimenteren... Daar verlang ik naar.
Jij laat mij niet zitten toch? Hey, wacht is even. Ken ik jou niet ergens van? Nee vast niet toch? Nou dan zit er maar een ding op en dat is elkaar beter leren kennen. Zullen wij een leuk afspraakje plannen? Waar een stuk mee uit kan komen?
Mag ik mijn netpanty voor jou aantrekken? Als ik de stad in ga dan moet ik langs een lingerie winkel om sexy lingerie te kopen. Het doet iets met mij en het meest hou ik van een netpanty en pakjes. Ik wil zo een pakje als heet voorspel aantrekken voor jou. Wat jij daar verder mee doet is aan jou. Als we maar heerlijk gaan neuken.
Zullen we elkaar leren kennen op een fijne manier? De laatste weken denk ik veel na over hoe het kan zijn als we samen toch eens een heerlijke tijd kunnen hebben. Ik zoek een leuke man om die dingen te doen wat een stel ook doet. Dus lekker uit eten, wandelingen maken enzovoort. Zo leren we elkaar kennen en doen we de fijnste dingen samen. Hoe zou jij dat vinden?