Verstandige vrouw op zoek naar een eerlijke relatie. Ik mag graag bij een man zijn. Maar helaas zijn de mannen voor mij niet beschikbaar denk ik? Het lijkt erop dat alle mannen die ik leuk vind, getrouwd of homo zijn.
Sexdate met eenzame dame Becky4u van 34 uit Eeklo, Oost-vlaanderen
Marij13 (39)
★★★★★
Ga jij mee ?
Wat ik nog wel een beetje mis is een reisgenoot, waar ik leuke dingen mee kan ondernemen. Natuurlijk is het leuk als we een leuke band kunnen opbouwen en wie weet is er een toekomst voor ons weg gelegd. Maar om dat vast te stellen leek me dit wel een leuke uitdaging om eerst eens samen met vakantie te gaan.
Mag ik jou aan de haak slaan, zou je dat willen? ;) Een leuke single aan de haak slaan, voor een gezellige tijd en misschien wel meer. Ik heb er zin in en wil er werk van maken.Dat is namelijk het fijnste wat ik me kan bedenken. Heb jij er ook zin om daarvoor te gaan?
Zin in wat foodseks? Er zijn een paar dingen waar je me midden in de nacht voor kunt en ook mag wakker maken: pure chocolade en seks. De combinatie er van is nog stukken beter: foodseks dus. Bepaalde plekjes inwrijven met chocolade en dan schoon likken. Maar het hoeft niet alleen bij chocolade te blijven, er zijn nog wel meer dingen om te gebruiken. En expert ben ik er niet in maar wil wel van alles uit proberen. Dus wil je wat champagne slurpen uit mijn poesje of een stukje chocola uit mijn kontje snoepen? Kom maar op!
Lekker los... daar hou ik van Ik mis eigenlijk geen man om mij heen. Ik mis enkel de seks.
Een heerlijk samen zijn, en verder ons eigen leven. Zie jij dat zitten, noem het zo als je wilt, als je mij maar lekker kan verwennen en ik kan verlangen naar de volgende keer dat ik je weet zie.