Vind je het leuk wat ik aan heb? Ik wissel altijd een paar keer van outfit op een dag, zo hou ik het leven afwisselend. Ik heb heel veel mooie pakjes hoor. Ik wil er wel een paar voor jou aantrekken?
Sexdate met mooie dame Abbeygail van 38 uit Brussel, Brussel
karenxxx (39)
★★★★☆
Hou jij ook van lekkere borsten? JIj bent een man die houd van lekkere borsten en daar heerlijk mee wilt spelen. Je bent niet van de snelle seks maar neemt de tijd door middel van een lekker lang voorspel. Daarnaast vind je het heerlijk om meerdere keren klaar te komen, of in ieder geval de vrouw meerdere keren te laten komen. En misschien durf jij het ook wel aan om een trio te doen?
Geef je mij billenkoek? Ik voel me stout en ik ben stout. Wie wil mij dan billenkoek geven? Ik vind wel dat ik het echt verdien en ik word daar dan zo onwijs geil van dat ik vanzelf in de juiste mood kom en dat is nu juist wat we nodig hebben toch?
Alles behalve stug, dat zal je wel merken. Wie zegt dat wij stugge mensen zijn die heeft mij nog nooit mee gemaakt. Ik ben soepel, nat en zeker niet stug. Daar zal jij gauw genoeg achter komen wanneer jouw harde paal met gemak in mijn natte kutje komt. Dat gaat zo soepel als wat dat jij nooit weer anders wil. Is dat niet genoeg dan pak jij mijn andere gaatje. Eerlijk is eerlijk, die is in het begin iets stugger maar zeker niet minder lekker.
Leuke dame is op zoek naar een leuke man. Ik ben op zoek naar een leuke man, iemand met een leuk karakter waar mee ik van alles mee kan delen. Het uiterlijk is voor mij niet belangrijk, het gaat er bij mij om te ik een goed gevoel bij jou heb.
We zijn vrijgezel, waarom afwachten dan? Jij bent een man van weinig woorden maar grootse daden, jij spreekt het liefste snel af, kijkt heel even de kat uit de boom en laat je dan gaan, afwachten zit niet in je aard want die paal van je staat al te lang op knappen!