Zal ik ff lekker bij je langs...wippen?! Once you go black...haha, je kent hem vast wel die uitdrukking, maar weet je...het is echt zo! Geloof je me niet, nou zal ik dan eens lekker langs uhm wippen? ;-)
Afspraakje met wulpse dame Badgirllll van 38 uit Lengel, Gelderland
Love-Louisa (38)
★★★★★
gaan wij het avontuur aan? Wil jij dat ik jouw een geweldig avontuur ga bezorgen die je nooit meer zult vergeten en al jouw wensen overtreft. Jouw gedachten aan mij laten jou niet meer los, je wilt alleen maar meer. Ik hoop dat jij lekker gaat spelen met mijn borsten en jouw sperma er tussen wilt laten vloeien. Jij verwent mij lekker met jouw harde en hete pik.
Een vriend die extravert is en niet introvert.
Als je een extraverte man ben moet je je kunnen aanpassen aan introverte als ik. De introverte persoon heeft een extraverte persoon nodig.
Ben je opzoek naar spanning? Ben je ook en man die spanning zoekt, en in is voor een gezellige dag of nacht met mij.
Dan hoop ik dat wij een klik samen hebben.
Wat is normaal als je je aangetrokken voelt tot elkaar? Normaal is voor jou iets heel anders wat bijna iedereen vind, voor jou is normaal wat andere juist gek of niet kunnen vinden!
Jij kijkt niet alleen naar de buitenkant maar vind van binnen ook heel belangrijk en aantrekkelijk!
Jouw pik wil ik voelen in mijn kutje. Die man van mij is geen land mee te bezeilen. Hij zit niet lekker in zijn vel en dat reageert die op mij af. Hij raakt mij door zijn frustraties al maanden met geen vinger aan. Mijn kutje snakt naar een pik en ik zoek het wel bij een ander. Ben nu op dit punt en ik ga ervoor.
Gaan we voor een leuke relatie? Wil jij ook een vaste relatie en zoek je daar een geschikte partner voor? Ik wil graag wat opbouwen en zien wat we in huis hebben. Ben jij het wel met me eens?