Vast is niks voor mij.. Het geduld voor een relatie is bij mij al op voor dat ik er aan begin.. dus geen vast voor mij! Het antwoord op je vraag is ja. Veel sex komt daarvoor in de plaats. Wie is het met mij eens??
Afspreken met lieve moeder FortunaaV van 23 uit Haarlem, Noord-Holland
Stoutsan (38)
★★★★★
Durf jij het aan? Ik voel mij hitsig en heb niemand om ondeugende spelletjes mee te spelen. Ik kan jou wel gebruiken voor mijn eigen plezier. Doe jij met mij mee, of moet ik gebruik maken van mijn speeltjes? Wat wordt het?
Beffen vind ik fijn, laat jij me ook spuiten? Bef me, kruip tussen mijn benen en geef mij een heerlijke befbeurt. Je weet waar je me gek mee kan krijgen en als je wil kan ik jou wel een beetje sturen. Want als jij me spuitend kan laten komen dan ben jij wel een blijvertje hoor!
Getrouwde vrouw van militair Ik ben getrouwd. Mijn man is militair (hoge gerangeerd) en is nu 2 maanden weg. Het duurt nog 9 maanden voor hij thuiskomt. Hij heeft nu akkoord gegeven dat ik op zoek ga naar een man die mij zo nu en dan gezelschap biedt. Ik ben niet gewend om echt zo lang alleen te zijn, en wil dat helemaal niet. Vandaar mijn inschrijving.
Ik wil de schade inhalen wat ik heb gemist van seks. Wil jij deze vrouw die veel tekort is gekomen eens een goede beurt geven. Ik wil dat je mij echt intens gaat laten genieten zoals een vrouw hoort te genieten. Ik heb een goed lichaam met heerlijke borsten die je lekker mag verwennen.
Fruit met slagroom deluxe!! Jummie! Fruit? Jummie! Fruit met slagroom? Dubbel jummie!! Maar niet zo maar in een kommetje of van een bordje, het lekkerste vind ik als ik jou mag versieren met toefjes slagroom en die toefjes dan gaan beleggen met vers fruit. Maak ik je daarna helemaal schoon ;) Dat is dan het begin van het voorspel maar het MOET er wel bij zijn. En uiteraard mag jij de slagroomspuit ook gebruiken en mij van een laagje slagroom voorzien.
Deze spontane single zoekt een date voor een bruiloft (van b Ik ben net thuis na een leuk feestje en ik voelde me zo ontzettend EENZAAM! Ik zat als enige vrijgezel lief te glimlachen naar de aanstaande bruid en ik dacht: JEZUS. Zit ik dan. Moet nu wel iemand gaan vinden om mee naar die bruiloft te gaan want dit kan zo niet doorgaan. Ik ben van plan nu mijn leven lekker om te gooien. Van al die one night stands is er nog nooit een blijven plakken op een gezonde manier dus geloof me, daar sta ik dus ook absoluut niet meer voor open!