Mag ik jou een geil voorstel doen? Dat heb ik nou altijd al eens willen doen. Een onbekende man aan spreken en hem een zeer geil en uitdagend voorstel te doen. Ik ben nu alleen dus ik kan gaan en staan waar ik maar wil.
Sexdate met geile vrouw CorinaCarens van 66 uit Peer, Vlaams-Limburg
Bobie2017 (38)
★★★★☆
Waar zijn die leuke mannen? Na jarenlang slecht behandeld te worden door mijn ex heb ik eindelijk de kracht gevonden om er een punt achter te zetten. Ik voel dat ik klaar ben voor iemand nieuw dus waarom niet proberen met mee te gaan met de tijd en het internet eens af te zoeken?
Wat vind je van mijn ideetje? Hoe goed ik het ook kan hebben met mijn man, hij is helaas bijna nooit thuis en ik zit vaak alleen in ons grote huis. Zoek spanning en afleiding, genot met een heerlijke man. Samen met mij de jacuzzi in duiken, samen douchen, zwemmen, seks hebben door het hele huis. Wat denk je dan dat idee? Ik sta voor bijna alles wel open, dus als jij nog hete ideetjes hebt kom maar op dan!
Jij net zo sportief als dat ik dat ben? Sporten is echt mijn grootste hobby, en dan tel ik sex ook mee als hobby natuurlijk. Vertel mij dat jij ook een sport freak bent en dan kan het al niet meer stuk. Gaan we samen trainen ;)
Thuiswerkend Als de baas van huis is dans ik op tafel. Dan speel ik eventjes lekker met mijzelf, verwen me zo graag.. dan ben ik bloedgeil als mijn man thuiskomt. Die merkt daar weinig van helaas... Dus ik ga hier op zoek naar een lekkere pik die me overdag wil verwennen. Paar keer per week wel als het kan?
Misschien een man met een baard Een stoere vent die van gezelschap en uitgaan houdt, gezellig op stap naar de cinema of uiteten. Maar ook een lekkere wandeling in het bos... Je moet wel een beetje ondernemend zijn.
Keertje neuken? Ik ben voor veel in hoor, laatst een keer telefoon sex gehad met een volslagen vreemde toen mijn vriend was stappen. Was best lachen en geil voor een keertje. maar heb liever een keer een echte lul in mijn poesje, mijn vriend gaat heel vaak stappen of weekendjes weg dus dan ben je welkom hoor.