Vast is niks voor mij.. Het geduld voor een relatie is bij mij al op voor dat ik er aan begin.. dus geen vast voor mij! Het antwoord op je vraag is ja. Veel sex komt daarvoor in de plaats. Wie is het met mij eens??
Afspreken met lieve moeder FortunaaV van 23 uit Haarlem, Noord-Holland
delief (38)
★★★★☆
Alleen zijn is saai ,daar gaan we wat aan doen? Alleen zijn vind ik maar niets en zoek een lotgenoot, een leuke gezellige man die er ook echt klaar mee is. Ik weet gewoon dat we er samen voor kunnen gaan en het mooiste eruit kunnen halen. Dat is toch het doel wat we voor ogen hebben samen?
Meer dan een bobbel in je broek! Ik fluister in je oor "Ben je geil, want ik zie een bobbel in je broek" mijn hand glijd over je kruis en ik mijn interesse is gewekt. Hoe wek jij mijn interesse?
Ik geef je passie, heel veel passie... Geef maar toe, een exotische sensuele vrijgezelle schoonheid dat zie jij wel zitten om dat als vriendin te hebben, jij wilt wel eens weten of er inderdaad meer passie tijdens het intiem zijn is dan met een blanke vrouw!
Ik zoek seks. Als je een van mijn vrienden zou vragen wie is Annemarieke dan zullen ze zeggen dat ik een hele lieve brave meid ben, haha ze moesten eens weten. Ik ben juist het tegenovergestelde mijn grote passie is namelijk seks daar kan ik dus echt geen genoeg van krijgen. Een harde paal die mij in al mijn gaatjes neukt ik wordt al geil van de gedachte!
Jij en ik? En ik hoop die man hier te vinden. Een lieve maar vooral attente man, een die de deur voor je openhoud, je hand wil kussen en niet meteen boven op mij springt. Laten we eerst de tijd nemen voor elkaar.
Geile sekspartner gezocht! Voor seks kun je mij echt altijd wakker maken! S ochtends, s middags, s avonds, kom maar op! Ik ben echt altijd geil 24/7 heb ik een nat kutje. Denk jij daar wel raad mee te weten? Ik zoek een geile partner, die op regelmatige basis met mij het bed in wil duiken, zonder direct verdere verplichtingen aan elkaar te hebben. Leeftijd speelt geen rol, wel lekker veel geile zin!