Wat is jouw slechtste eigenschap? Zelfde geldt natuurlijk voor jou, jij zal ook je betere en mindere momenten hebben. Misschien moeten we elkaar eerst ons minst goede kant laten weten haha, dan valt het verder alleen maar mee.
Sex met lieve dame Mereltje1981 van 36 uit Lisse, Zuid-Holland
Jory1979 (38)
★★★★☆
Ga jij mee met mij om te neuken in een parenclub? Jaren loop ik al rond met de gedachten om naar een parenclub te gaan en eindelijk durf ik die stap te nemen. Niet alleen, maar met een man en in die club wil ik alleen met jou neuken. Is er hier iemand die mee wil gaan met mij?
Geile seks ervaringen! Je hebt ervaring met gangbang, anaal, partner ruil, groep seks en sm. Je wilt mij het allemaal gaan leren en goed laten ervaren zodat ik er ook meer van ga willen!
Je stijve lul in mijn anus. Mijn dildo ben ik meer dan zat. Daar hoort een echte lul in mijn anus gat. Ervaren of niet? Ik leer het je wel. Aarzel niet. We doen eerst de vaginaal sex om je helemaal los te krijgen en dan mag je lekker draaien in mijn sterretje.
Goede en zeer interessante gesprekken met andere mensen hebb Je moet weten hoe je om moet gaan met sommige andere mensen met verschillende overtuigingen. Je moet weten hoe je ze moet respecteren en vriendelijk voor ze zijn. Je zou goede gedachten moeten hebben tegenover andere mensen.
Wil jij ook gewoon goede seks hebben? Wat een ander zou vinden heeft me nooit echt geboeid. Het is me nog niet eerder overkomen dat het me op ging vallen dat mijn manier van seks hebben gewoon eigenlijk zonder spanning is. Ik hoop nu namelijk wel iemand te gaan vinden die mij echt van top tot teen weet te verwennen. En ook echt tijd wil besteden aan goede seks hebben.
Kan jij me meermaals laten klaarkomen? Of je nou dik of dun, kort of lang, wel of niet getrouwd bent, dat maakt me allemaal niet uit. Het enige wat voor mij van belang is dat je weet hoe je je tong, pik en vingers weet te gebruiken om me minimaal twee keer te laten klaarkomen. Liefst ook wel regelmatig want mijn man heeft er geen zin meer in.