Onderdanige vrouw zoekt dominante man/vrouw Ik zoek een man of vrouw aan wie ik mij kan overgeven voor een dominant rollenspel. Je mag (bijna) alles met mij doen mits save.
Niet te lang! Eerlijk gezegd heb ik geen zin om hier dikke verhalen aan te kondigen over mijzelf, dat hoop ik later wel te doen bij een lieve man die ik hier ga ontmoeten.
Ik ben al zeiknat! Haast je want deze gewillige meid is zo weg! Ik heb er inmiddels heel wat versleten dus ik weet er wel raad mee! Als je ook eens lekker door mij geneukt wil worden zal ik maar even reageren. Kun je lekker en snel klaarkomen en hou je ervan om met jouw geile tong mijn kutje leeg te zuigen, hmmmm. Ik ben al zeiknat en jij?
Mijn harig poesje iets voor jou? Heb jij iets met vrouwen die veel haar hebben op hun poesje? Ik zelf vind het iets heel natuurlijks hebben. Het groeit dus past het wel bij je toch?
Zolang wij elkaar goed kunnen begrijpen kunnen wij erachter Lief, grappig, spontaan en een verzorgd uiterlijk. Afkomst maakt niets uit, maar het zou wel fijn zijn als jij goed Nederlands of Engels spreekt. Dan kunnen wij elkaar in ieder geval zeker begrijpen.
Een verantwoordelijke en grappige man vinden. Een man die eerlijk, verantwoordelijk en begripvol is! Ik wil ook een geestig iemand om een glimlach op mijn gezicht te toveren. Ik wil ook plezier hebben dus als je iets spannends weet, ga ik er altijd voor!