Ben jij die leuke man? Als je vaak onderweg bent heb je bijna geen tijd om mannen te ontmoeten. Dit is dus wel echt een uitkomst voor mij. Ik wil een afspraakje met een leuke man. Wie lijkt het leuk en heeft er tijd voor mij?
Daten met lieve dame Friederieke van 35 uit Anderlecht, Brussels
1stday (35)
★★★★★
Ik wil wel eens wat meer voelen dan alleen mijn vinger ;-) Ik wil anaal geneukt worden, ik heb dat nog nooit gedaan en het lijkt me zo geil. Als ik daar al eens voel met mijn vinger wordt ik zo nat. Maar het is dan wel voor mij de eerste keer, dus zul je wel voorzichtig met me zijn? Want dat strakke kontje van mij moet wel wennen natuurlijk. Of heb jij al zoveel ervaring?
Een leuke man om mee te daten! Een man met een verleden is natuurlijk geen probleem voor me. Ik wil beginnen met daten en een goede vriendschap vinden en dan zullen we zien waar het ons brengt. Maar als het eindstation een leuke relatie is, sta ik er zeker voor open.
Wie laat me warm lopen in mijn praktijkje? Boek snel een afs Ik heb veel vaste klanten in mijn praktijk. Mijn man zegt altijd: " Door jouw lekkere kontje, geef ik hier nog een rondje!" Hij geloofd niet in mijn kwaliteiten, heeft zelf een goede zaak. Maar ik wil gewoon serieus genomen worden. Figuurlijk maar ook letterlijk! Mijn man wind me dus echt niet meer op! Dus kom snel naar mijn praktijkje, kijken we even of jij mij warm kan laten lopen.
Spuit je jouw sperma over mijn tieten uit? Een vreemdeling pijpen op het toilet van een café, hoe zou je dat vinden. We spreken ergens af waar ze ons niet kennen. Nadat jij naar het toilet bent gegaan loop ik ook langzaam die kant op. Eenmaal binnen is er geen houden meer aan en maak ik je helemaal gek. Ik trek je lekker hard af en lik heel zachtjes jouw eikel, er ontstaat een gigantische explosie waarbij je jouw sperma over mijn tieten spuit.
Kom jij me NU meteen neuken? Niet teveel blabla maar gewoon meteen boemboem! Ik heb geen nood aan een man die me jaren wil vertellen hoe zijn leven is geweest, ik wil een man die me meteen op bed smijt en me laat zien wat ik al jaren heb moeten missen!
Wat staat er op jouw bucketlist? Laatst voor het eerst bij iemand achterop gezeten op een motor, zo dat was me een toffe ervaring zeg. Ik heb daarom besloten om nog veel meer dingen "voor het eerst" te willen gaan doen. Maar liever niet in mijn eentje haha. Wat heb jij altijd al eens willen doen?