Ik wil een man vinden die past bij mijn behoeften. ik ben op zoek naar een metgezel iemand met een grote persoonlijkheid, loyaal, eerlijk en lieflijk, praat alsjeblieft met me als je hetzelfde van mij wilt.
Sex met mooie dame DaahliaC van 39 uit Hertsberge, West-Vlaanderen
Apartmeisje (37)
★★★★★
Een man die mij wilt masseren. Ik vind het geweldig om door een man met grote handen gemasseerd te worden, die warme grote handen die ieder plekje van mijn lichaam gaan ontdekken. En als je daarmee klaar bent, wil ik jouw hoofd tussen mijn benen en dat je mij gaat likken zoals ik nog nooit gelikt ben!
Apart is leuk! Jij die houd van een beetje apart. Want dat ben ik, en ik hoop jij ook. Standaard ben ik echt allergisch voor, en vind het dan ook leuk om samen lekker vreemd te zijn. Hou van reizen, koken en jij?
Weet jij van aanpakken? Welke lekkere geile bink met een uithoudingsvermogen heeft zin om een keer lekker en vooral stevig van bil te gaan? Ik heb een een heerlijk kaal kutje waar je je helemaal op mag uitleven en een paar stevige tietjes, mocht het beide bevallen dan spreken we vaker af, want ik wil niet de ene na de ander in mijn bed halen.
Wij komen samen klaar. Waar ben jij nou toch? Ik zit hier met een ontzettende lust en zin om gelijk op jouw pik te gaan zitten en hem eerst langzaam en daarna snel in mijn doos te laten verdwijnen. Als jij dan onder het neuken wat met mijn tieten speelt en er stevig in knijpt dan pak ik met mijn andere hand mijn klitje vast om daar in te knijpen. Wedden dat wij samen klaar komen?
Hoelang heb je nodig? Hoe lang denk jij dat je nodig hebt om mij schreeuwend klaar te laten komen?? Een uur? Een half uur? Een kwartier? Misschien wel korter haha? Het maakt mij niet uit hoor als je het maar kunt waarmaken en het liefst meer dan 1 keer hihi.
Waar is die man die geen woorden vuil maakt en me gelijk pla Zijn er hier ook mannen met lef die gelijk durven afspreken zonde boe of ba, er op af en gaan met die banaan?